Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kent Meydanında İlk Yardımı Uygulamalı Öğrendiler!

Kartepe Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Koordinatörlüğünde İlk Yardım ve Trafik Haftasında vatandaşlara ve öğrencilere ilk yardım konusunda bilgilendirme yapıldı.

Kent Meydanında İlk Yardımı Uygulamalı Öğrendiler!
Kartepe Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Koordinatörlüğünde İlk Yardım ve Trafik Haftasında vatandaşlara ve öğrencilere ilk yardım konusunda bilgilendirme yapıldı .
 
İl Milli Eğitim Müdürlüğü İlk Yardım ve Trafik Haftası dolayısıyla Kartepe Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde İzmit Kent Meydanında geniş çaplı bir etkinlik düzenlendi. Kent Meydanına ilk yardım ve trafikle ilgili görseller getirilde, stantlar kuruldu. İlk yardım konusunda sağlık ekipleri mini bir konseptle ilk yardımı ve ilk mudahaleyi uygulamalı olarak anlattı. Programda ayrıca minik öğrenciler için yüz boyama gibi etkinlikler düzenlendi. Program Koordinatörü Kartepe Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi organizasyonunda düzenlenen programa; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nail Ekiz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sinan Taş, okulun öğrencileri ve çevre mahallelerde okulun öğretmen ve öğrencileri katıldı. İzmit Kent Meydanında gün boyunca vatandaşlara ilk yardım konusunda bilgiler verildi. Öğrenciler polis araçlarına büyük ilgi gösterdi, okulun bahçesine getirilen ambulansı gezip merak ettiklerini sordular. Sağlık Müdürlüğü görevlileri ve trafik polisleri de öğrencilere ve halka bilgilendirmeler yaptı. 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *