Kartepe’de Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı

Kartepe’de Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı

/
/

Kartepe Belediyesi tarafından 10 branşta verilen “Yaz Spor Okulları” kayıtları başladı. Kayıt yaptırmak isteyenler Bilgi Evleri, Zabıta İrtibat Bürosu ile muhtarlıklara başvuru yapabilirler.

ÇOCUK DOSTU BELEDİYE

Her yaz döneminde Kartepe Belediyesi tarafından açılan yaz spor okulları için kayıtlar başladı. Kartepeli öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği ücretsiz “Yaz Spor Okulları” kayıtları su kayağı branşı ile başladı. Yaz spor okullarında futbol, voleybol, basketbol, binicilik, güreş, karate, halk oyunları, okçuluk, su kayağı ve boks olmak üzere 10 farklı branşta eğitim verilecek. Çocuk dostu belediye olan Kartepe Belediyesi öğrencilere ücretsiz servis imkânı da sağlayacak.

10 FARKLI BRANŞ

Kartepe Belediyesi Yaz Spor Okulları 02 Temmuz - 08 Ağustos 2019 tarihleri arasında sürecek olan eğitim programını oluşturdu. Yaz Spor Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar, Kartepe Belediyesi’nin 444 33 73 ve 316 68 00 (2205) dahili telefonları ile irtibata geçebilirler.

TEMİNATIMIZ ÇOCUKLARIMIZ

Kayıtların açıldığı ilk günden itibaren çocukların yaz spor okullarına gösterdiği ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını belirten Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Yaz spor okullarımız ile bu yıl da çocuklarımıza yaz aylarını faydalı bir şekilde değerlendirme imkanı sunacağız. 10 farklı branşta geleceğimizin teminatı çocuklarımızın gelişimine katkı veriyoruz. Çocuklarımızı sokaklardan uzak tutarak kötü alışkanlık edinmelerinin önüne geçilecektir. Yaz spor okulları ile miniklerimizin sporu daha sağlıklı ve bilinçli yapmaları sağlanacaktır. Miniklerimiz de disiplin ve çabaları ile ücretsiz düzenlenen yaz spor okullarında yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirme imkanı bulacaklar” ifadelerini kullandı.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf