Kartepe’de En Çok Yıldız Çalışıyor

Kartepe’de En Çok Yıldız Çalışıyor

/
/

AK Parti Kartepe Belediye Başkan aday adayı olduktan sonra ilçe ’de en çok çalışan isim olarak gösterilen Murat Yıldız, çalışkanlığı, heyecanı, kurduğu gönül teması ve samimi görüntüsü ile Kartepe’de çalmadık kapı sıkmadık el bırakmıyor.

Yıldız, “Bu kutlu davanın bir neferi olarak içimdeki heyecanın ve dinamikliğin vermiş olduğu aşkla yolumuza devam ediyoruz.  Allah’ın izni, halkımızın duası ve destekleriyle elimizden gelenin en iyisini yapma gayretimiz son ana kadar devam edecektir” açıklamasında bulundu.

GÜNÜN HER ANI VATANDAŞLARLA

AK Parti Kartepe Belediye Başkan aday adayı Murat Yıldız, gündüzleri ilçe genelindeki cenaze ve ziyaretlerle geçirirken gece de hasta, kahvehane ve STK ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geliyor. Aynı zamanda İnşaat Mühendisi olan AK Partili genç başkan aday adayı meslektaşı İnşaat Mühendisleri Odası’nın bir önceki dönem başkanlığını yapan Abdurrahman Çuhadar’ın babasının vefatı nedeniyle Çuhadar’a taziye ziyaretinde bulundu. Sakarya’da ikamet eden Niyazi Çuhadar’ın vefatı üzerine bölgeye giderek taziyede bulunan Yıldız, daha sonra Balaban Mahallesi’ne geçerek İsmail Yıldırım’ın cenazesine katıldı. Yıldırım’ın torunu Fikret Yıldırım’ın yakın arkadaşı olan Yıldız, aileye başsağlığı verip  ardından Sarımeşe’de Nurettin Ankara’nın cenazesine katıldı, yakınlarına taziyede bulunduktan sonra hasta ziyareti yapmak üzere Medical Park Hastanesi’ne geçti.

İŞYERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İlçe genelinde adım atmadık yer bırakmayan Murat Yıldız, bölge ekonomisine katkı sunan yeni işyerlerini de ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Geçtiğimiz gün faaliyete geçen ‘Balıkçı Müco’ isimli işyeri sahibi Ramazan Es’i,  aynı gün umreden dönen Şaban ve İshak Küçük kardeşleri, Köseköy Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Muhtarı Selami Tarakçı’yı  Ak Parti Mahalle Başkanı Hüseyin Yılmaz, Köseköy Merkez Camii İmamı Muhammer Çiçek ve bölge sakinleri de hazır bulunduğu ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti.  Aynı zamanda Medical Park Hastanesi’nde yoğun bakımda yatan Mehmet Gülcan’ın yakınlarına da geçmiş olsun dileklerinde bulunan Yıldız ameliyat olan belediye personeli Kenan Kibar’ın eşi Aysel Kibar’ın yakınlarına ziyarette bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden hasta yakınları, Yıldız’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kartepe'de hafta sonu başlayan kar yağışını fırsat bilip çocuklarla kartopu oynamayı da unutmadı. Çocukluk yıllarına dönen Yıldız çocuklarla kardan adam yapıp az yağmış olsa da karın keyfini böyle çıkardı.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf