Kartepe’de  17 Mahalle Takımı Kupa İçin Yarıştı

Kartepe’de 17 Mahalle Takımı Kupa İçin Yarıştı

/
/

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi’nin destekleri ile İstasyon Mahallesi Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan As Kuyumculuk’a kupasını verdi.

Kartepe Belediyesi’nin destekleri ile İstasyon Mahallesi Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan AS Kuyumculuk takımına kupasını Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman verdi. Belediye Başkanı Kocaman “AS Kuyumculuk takımı özelinde tüm takımlarımızı, forma giyen tüm futbolcularımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

KIYASIYA MÜCADELE

Komşuluk ilişkilerinin ve sporun özendirilmesi amacıyla İstasyon Mahallesi sakinleri bir araya gelerek 17 takımın katıldığı futbol turnuvası düzenlediler. Kartepe Belediyesi tarafından destelenen futbol turnuvasına katılan takımlar kıyasıya mücadele ettiler. Turnuva sonunda AS Kuyumculuk birinci oldu.

KUPAYI KOCAMAN VERDİ

As Kuyumculuk-Livanespor’un final karşılaşması büyük heyecana sahne oldu. Karşılaşma sonunda gülen taraf As Kuyumculuk oldu. Karşılaşmayı izleyen Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Seyir zevki yüksek ve bol gollü geçen muhteşem bir turnuvanın ardından final maçında 1'incilik kupasını kaldıran AS Kuyumculuk takımı özelinde tüm takımlarımızı, forma giyen tüm futbolcularımızı tebrik ediyorum” diyerek şampiyonluk kupasını verdi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf