Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kartepe Hodri Meydan Taraftarlar İle Biraraya Geldi

Kartepe Hodri Meydan Taraftarlar İle Biraraya Geldi

Merttürk, Kartepe Hodri Meydan Taraftarlar Derneği ile bir araya geldi "Merttürk'e Kocaelispor forması hediye ettiler"

CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, seçim çalışmaları kapsamında Kartepe Hodri Meydan Taraftarlar Derneği ile bir araya geldi. 

PROJELERİNİ ANLATTI

31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimlere sayılı günler kala CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk seçim çalışmalarına gece gündüz demeden aralıksız devam ediyor. CHP Kartepe SKM tarafından organize edilen programlar çerçevesinde yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Merttürk, Kartepe Simit'te gerçekleşen programda Kartepe Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Mümin Ersoy, Başkan Yardımcısı Anıl Gündoğdu ve dernek üyeleri ile bir araya geldi. Samimi hoş sohbet ortamda gerçekleşen programda, Merttürk, seçim beyannamesinde yer alan projelerinden bahsetti,  sorun talep ve önerilerini dinledi.  Ekibinin genç ve dinamik bir yapıda olduğunu dile getiren Merttürk, dernek üyesi gençlerden 31 Mart için ekibi ve kendisi için destek istedi.

SAMİMİ, HOŞ SOHBET ORTAM 

CHP Kartepe SKM'nin organize ettiği programlar çerçevesinde, Kartepe Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Mümin Ersoy, Başkan Yardımcısı Anıl Gündoğdu'nun ev sahipliğinde Kartepe Simit'te gerçekleşen programda Merttürk'e; CHP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Bayrak, İlçe Yöneticileri, CHP Kartepe SKM Başkanı Av. Başar Değer, CHP Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Münevver Arslan ve belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti.  Samimi, hoş sohbet ortamda gerçekleşen programda Merttürk, dernek üyesi gençlerden 31 Mart için ekibi ve kendisi için destek istedi.

TARAFTARLARIMIZA YÖNELİK HEYECAN VERİCİ PROJELERİMİZ VAR

Kartepe'ye hizmet için çıktıkları bu yolda gördükleri ilgi, alaka ve samimiyetin kendilerine güç verdiğini belirten CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, "Kartepe'mizin her köşesine dokunmaya, her hemşerimizle kucaklaşmaya devam edeceğiz. Bunun için de hemşehrilerimizden aldığımız güç ve göstermiş oldukları teveccühle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu akşam da Kartepe Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Mümin Ersoy, Başkan Yardımcısı Anıl Gündoğdu ve kıymetli dernek üyeleri genç kardeşlerimle bir araya geldik. Seçim beyannamemizde de yer alan Kartepe'mize dair projelerimizden bahsettik. Şehrimizin markası Kocaelispor'umuz bizim için çok önemli. Şehrimizin gururu Kocaelispor’a ve genç taraftarlarımıza yönelik heyecan verici projelerimiz var. Her zaman sizlerin yanında olacağıma söz veriyorum" diye konuştu. Merttürk konuşmasının ardından talep ve önerilerini dinledi, notlarını aldı, kendisine yöneltilen soruları da içtenlikle cevapladı. 

FORMA HEDİYE ETTİLER 

Çaylar gibi sohbetin de sıcak olduğu, samimi bir ortamda gerçekleşen programın sonunda Kartepe Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Mümin Ersoy, Başkan Yardımcısı Anıl Gündoğdu tarafından CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk ve CHP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Bayrak'a isimlerinin yazılı olduğu Kocaelispor forması hediye edildi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *