Karbafed 3 Gün Süren Yayla Şenliğinde 7 Bin Kişiyi Ağırladı

Karbafed 3 Gün Süren Yayla Şenliğinde 7 Bin Kişiyi Ağırladı

/
/

Kocaeli Artvin Batum Dernekler Federasyonunun düzenlemiş olduğu Gölcük Yazlık’ta bulunan mesire alanında 3 gün süren Marmara Artvinliler Yayla Şenliği  etkinlikleri 7 bin kişiye ev sahipliği yaparak başarılı bir etkinlikle  sona erdi.

Yerel müzisyenler Mürsel Akdemir,Özkam Hatinoğlu,Hikmet Korkut,Vira Cemal ve Bağattin Kılıç sırasıyla sahne aldılar.Herbirinin sahne perfonmasları mükemmeldi.Katılımcıların beğenisini kazandılar.

ÇEKİLİŞTE HEDİYELER SAHİPLERİNİ BULDU

Üç gün boyunca satılan biletlerin son gün çekilişleri yapıldı.Hediyeler sahiplerini buldu.Kendilerine hediye çıkan katılımcıların Federasyon merkezine bir ay içersinde müracatları bekleniyor.Şenliğin sunum tanıtımını Yapan Semih Kampara izleyenlerden tam not aldı. Gölcük İyi Parti İlçe Başkanı İsmail Aynacı ve yönetim kurulu üyeleri,Eski Körfez Belediye Başkanlarından Erhan Yenilmez,Alpay Yücel Türk Ocakları Başkanı ve Gürcistan Kocaelispor Kulübü Başkan ve sporcuları ile katılım gösterdiler.STK yöneticileri siyasi parti temsilcilerinin katılım gösterdiler. Başkan Mikail Kalyoncu” Konuşmasında tüm katılımcılara ve STK temsilcilerine,Kadın Kollarına ve Gençlik kollarına teşekkür etti. Bu yıl ilkini düzenlediğimiz geleneksel hale getirmeyi planladığımız Marmara Yayla Şenliğimizin bir sonrasında yıl görüşmek üzere, Başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a ,Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırıma’a ve bize sponsorluk yapan firmalarımıza teşekkür ediyorum”diyerek sözlerini tamamladı. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf