Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Karamürsel’de Doğa Yürüyüşü Düzenlendi

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında “Doğa Yürüyüşü” düzenlendi.

Karamürsel’de Doğa Yürüyüşü Düzenlendi
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında “Doğa Yürüyüşü” düzenlendi.
 
Karamürsel Belediyesi tarafından düzenlenen ve organize edilen etkinlik Yalakdere Bozkurt Mahallesi – Fulacık Lavanta Bahçesi arası 8 km’lik alanda doğa yürüyüşü etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, vatandaşlar ve sporcular katılarak doğa ile iç içe yürümenin tadını çıkarttılar.
 

 

TRRKKİNG SPORU YAPTILAR

İlçemizin doğal güzellikleri arasında yürüyüş yaparak keyifli bir cumartesi gününü geride bırakan doğaseverler Karamürsel'in hem doğal güzelliklerini keşfettiler hem de trekking sporu yaptılar. Düzenlenen etkinlik için doğaseverler Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık’a teşekkür etti. Katılımcılara etkinliğe katıldıkları için teşekkür eden Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, tüm tarih ve doğa tutkunlarını İlçemize beklediğini ifade etti. Program varış noktası Lavanta Bahçesinde yürüyüşe katılan vatandaşlara ve öğrencilere Başkan Çalık, Karamürsel Gazoz’u ve sandviç ikramında bulunup Doğa Yürüyüşü son buldu.
 
 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *