Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Karaabdülbaki’de Kondisyon Alanı Yapımına Başlandı

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Mahallesi’nde kondisyon alanı çalışmalarına başladı. Çocukların gönüllerince oyun oynamalarını sağlamak v…

Karaabdülbaki’de Kondisyon Alanı Yapımına Başlandı

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Mahallesi’nde kondisyon alanı çalışmalarına başladı.

Çocukların gönüllerince oyun oynamalarını sağlamak ve vatandaşların evlerinden çıkıp sosyalleşebilmeleri için kentin dört bir yanına oyun parkları ve spor ekipmanları kazandıran İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Mahallesi’ne spor aletleri yerleştirmek için kondisyon alanı çalışmalarına başladı.

DİLEDİKLERİ VAKİTTE SPOR YAPABİLECEKLER

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Mahallesi’nde spor aletleri alanı için başlamış olduğu sert zemin çalışmasında 53 metrekarelik alana 8 metreküp beton kullandı. Karaabdülbaki Mahallesi sakinleri kısa sürede tamamlanacak olan kondisyon alanı ile diledikleri vakitte spor yapabilecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *