Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kamu Sen'den SGK'ya Ziyaret

Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Cihat Çoban ve yönetim kurulu, SGK İl Müdürü İsmail Ünlü'nün ziyaret etti.

Kamu Sen'den SGK'ya Ziyaret
Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Cihat Çoban ve yönetim kurulu, SGK İl Müdürü İsmail Ünlü'nün ziyaret etti.
 
Türkiye Kamu Çalışanları Konfederasyonu (Türkiye Kamu Sen) İl Temsilcisi Cihat Çoban ve yönetimi Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü İsmail Ünlü'nün ziyaret etti.

'İŞ BİRLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ'

Ziyaret sonrası konuşan Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Cihat Çoban: "Sosyal Güvenlik Haftasında, Kocaeli SGK İl Müdürü Sayın İsmail Ünlü'nün Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği'ni ziyaret ederek işbirliği ve uyumun önemine vurgu yapması son derece değerlidir. Müdürümüz, ilimize geldiği günden itibaren özellikle Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) sürecinde gösterdiği üstün organizasyon başarısıyla ve SGK çalışanlarının üstün çalışmaları ile birlikte büyük takdir toplamıştır. EYT sürecindeki etkin yönetimi ve çözüm odaklı yaklaşımı, Kocaeli halkının ve çalışanların güvenini kazanmıştır. Ayrıca sendikal konularda uyumlu bir şekilde çalışması, çalışanların haklarını korumak adına önemli bir adımdır ve bu toplumsal bir farkındalık oluşturur. Kendisine ziyaretleri ve katkıları için içtenlikle teşekkür ediyoruz. Bu tür işbirlikleri, sosyal güvenlik sisteminin güçlenmesine ve çalışanların haklarının daha iyi korunmasına katkı sağlayacaktır." diye konuştu.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *