KAHVELERİNİ YUDUMLAYIP KONSERİN KEYFİNİ ÇIKARDILAR

KAHVELERİNİ YUDUMLAYIP KONSERİN KEYFİNİ ÇIKARDILAR

/
/

Birbirinden lezzetli dünyaca ünlü kahve tatları 41 Burda AVM'de düzenlenen 'Kahve Burda Festivali'nde” binlerce kahve severleri biraraya getirdi.  Festival’in ikinci gününde gerçekleşen Bülent Ortaçgil konserinde ise kahvelerini yudumlayan kahve severler anılardan silinmeyecek keyifli bir akşam yaşadı.

Kocaeli’nde eğlenceye farklı bir boyut kazandıran 41 Burda AVM, ilimizde ilklere imza atmaya devam ederken 3 gün aralıksız süren “Kahve Burda Fest”  ile binlerce kahve severleri bu etkinlikle biraraya getirdi. 29 Ekin Cumhuriyet Bayramı arifesinde Kocaeli ve bölge halkını dünya kahveleri ile buluşturan 41 Burda AVM dün akşam (Cumartesi)  birbirinden özel lezzetleri Bülent Ortaçgil konseriyle taçlandırdı.

DÜNYA LEZZETLERİNİ BİR ARADA YAŞADILAR

41 Burda AVM 3 gün süren 'Kahve Burda Fest' bugün etkinliklerle sona eriyor.  Bu yıl 2'cisi  düzenlenen festival dün (Cumartesi)  hafta sonu olması sebebiyle büyük ilgi gördü. İşten çıkan kahve severler 41 Burda AVM'de  dünyaca ünlü kahve markalarının ürünlerini bir ara bulma şansı yakaladı.  Alış veriş merkezinde açılan stantlarda çeşitli etkinliklerde gerçekleştirirldi.  Festivalin ikinci gününde sahne alan  Bülent Ortaçgil konseri binlerce kahve severibir araya getirerek doyasıya eğlenme fırsatı sağladı. Festival kapsamında bu akşam (Pazar) saat 19.30'da Evrencan Gündüz sahne alacak.

BİNLERCE KİŞİYE EV SAHİPLİĞİ YAPTILAR

Dün akşam saat:19.30’da kahve festivalinde sahne alan Bülent Ortaçgil şarkıları ve sahne performansı ile 41 Burda AVM ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatırken, Kahve Burda Festivali ile 41 Burda AVM, dünya kahvelerinin lezzetleri, kültürel dans gösterilerini, interaktif ödüllü yarışmaları, çocuk ve yetişkin atölyeleri, t-shirt tasarımları, DJ Murat Uyar ile Silent Party, kahvenin hikayesi sinema gösterimi, konserler ve daha pek çok keyifli aktiviteler Kocaelililerle ve çevre il’lerden ziyaretcilere aynı anda yaşattı.  

FARKLI AKTİVİTELER RENKLİ EĞLENCELER

Kahvenin kendisinin, kokusunun, her türlü alet edevatının, kahve markalarının, kahve sanatının, kültürünün, kahve kitaplarının, kısacası kahveye dair her şeyin bulunduğu  festival yeni nesil kahve anlayışının temsilcilerini, geleneksel kahve markalarını, makine-ekipman tedarikçilerini ve zincir markaları kapsayan kahve sektörünün profesyonellerine ev sahipliği yaptı. Kendi evinin baristası olmak isteyenler için çeşitli workshop ve seminerlerin yanı sıra farklı aktivite alanlarında yeni deneyimleriyle ziyaretçileri kahvenin ana vatanından esintiler yarattı.

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf