Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit’te Tuvaletlere Zam Geldi

Geçtiğimiz aylarda gelen tuvalet zamlarının ardından bir zam daha geldi. Gelen zam sonrası İzmit Yeni Cuma ve Fevziye Cami çevresinde hizmet veren tuvaletlerin ücretleri değişti. İzmit’te tuvalet fiyatları hızla yükselmeye devam ediyor.

İzmit’te Tuvaletlere Zam Geldi

Geçtiğimiz aylarda gelen tuvalet zamlarının ardından bir zam daha geldi. Gelen zam sonrası İzmit Yeni Cuma ve Fevziye Cami çevresinde hizmet veren tuvaletlerin ücretleri değişti.

İzmit’te tuvalet fiyatları hızla yükselmeye devam ediyor. Başta İzmit merkezinde yer alan Fevziye ve Yeni Cuma Tuvaletleri olmak üzere kentin farklı noktalarındaki tuvaletlerin ücretleri bir süredir sürekli değişiyor. Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın içerisinde yer alan tuvalet işletmecileri geçtiğimiz ay Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Yönetim Kurulu Toplantısı ile birlikte fiyatlarını 4 TL’den 6 TL’ye çıkarmıştı. Yaşanan bu gelişme kentteki sınırlı sayıdaki tuvalet için geçerli olurken İzmit merkezinde yer alan Yeni Cuma ve Fevziye Tuvaletleri’nde de fiyatlarda değişikliğe gidildi. Alınan kararla İzmit merkezinde yer alan pek çok tuvalette fiyatlar 4 TL’den 5 TL’ye çıkarıldı. Kararda hijyen malzemelerine gelen zamların etkili oldu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *