İZMİTLİLER 100'ÜNCÜ YIL COŞKUSUNU BELSA ÖNÜNDE BÖYLE KUTLADI

İZMİTLİLER 100'ÜNCÜ YIL COŞKUSUNU BELSA ÖNÜNDE BÖYLE KUTLADI

/
/

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından düzenlenen programda binlerce genç  Belsa Plaza önünde toplandı.

"Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganları atan gençler, Anıtpark'a kadar yürüdü. Gençlere İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de eşik etti.

BELSA ÖNÜNDE COŞKULU KALABALIK

İzmitliler 100. yıl coşkusunu Belsa önünde toplanıp  yakılan meşalenin ardından fener alayı eşliğinde Anıt Park’a kadar yüründü. Anıtpark’taki program, ünlü sanatçı Mehmet Erdem’in konseriyle devam etti.

HÜRRİYET: BUNDAN SONRA BÖYLE

Gençlere hitap eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, "Bugün cumhuriyetimizin 100'üncü yılını büyük bir coşkuyla kutlayacağız. Gençlik meşalemizi yaktık. Bundan sonra İzmit'te bütün bayramları özlediğimiz gibi kutlayacağız. Her şey çok güzel olacak" dedi.

İZMİT 15 YILLIK ÖZLEM

Anıtpark'ta kürsüye çıkan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, "Alan çok kalabalık. Bu kadar kalabalık olacağını bilseydik; Milli İrade Meydanı'nda yapardık. Bu atmosfer ve bu coşku çok güzel. İzmit, 15 yıldır böyle şeyleri çok özlemiş. Hepiniz çok güzelsiniz. Bugün Atatürk'ün doğum günü. 19 Mayıs kutlu olsun" diye konuştu.

GENÇLER HÜRRİYET'E TEŞEKKÜR ETTİ

Konsere katılan gençler, "Bu güzel akşam için İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet'e teşekkür ediyoruz" dedi. Gençler, ellerindeki "Her şey çok güzel olacak" pankartlarıyla da İzmit'ten CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu'na destek mesajı göndermeyi ihmal etmedi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf