Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmitli Müzisyenlere Destek

İzmit Belediyesi, koronavirüs sürecinde işlerini yapamayan İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin üyelerine erzak yardımında bulundu İzmit Belediyesi, koron…

İzmit Belediyesi, koronavirüs sürecinde işlerini yapamayan İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin üyelerine erzak yardımında bulundu.

İzmit Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında ihtiyacı olan vatandaşlara erzak yardımında bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğünde, İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine erzak kolisi gönderildi.

MÜZİK EMEKÇİLERİ UNUTULMADI

Koronavirüsle mücadele kapsamında İzmit Belediyesi tüm birimleri ile birlikte canla başla çalışmaya ve üretmeye devam ediyor. İzmit Belediyesi, eğlence sektörünün koronavirüs nedeni ile devam etmemesi nedeniyle bu süreci işsiz olarak geçiren İzmit’in müzik emekçilerini unutmadı. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğünde ekipler, İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine erzak yardımı yaptı.

SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet öncülüğünde gerçekleştirilen yardımlardan duyduğu mutluluğu sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla belirten İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Rıdvan İşcan, “İzmit Belediye Başkanımız Sayın Av. Fatma Kaplan Hürriyet hanımefendinin İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerimize desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *