Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit'in Tek Bağımsız Adayı Yazıcı Mal Varlığı Ve Vaatlerini Açıkladı

‘Beni Eskiler Tanır, Yeniler Örnek Alır’ sloganıyla İzmit Belediye Meclisine bağımsız aday olan Ergül Yazıcı, mal varlığını ve seçim vaatlerini açıkladı.

İzmit'in Tek Bağımsız Adayı Yazıcı Mal Varlığı Ve Vaatlerini Açıkladı
‘Beni Eskiler Tanır, Yeniler Örnek Alır’ sloganıyla İzmit Belediye Meclisine bağımsız aday olan Ergül Yazıcı, mal varlığını ve seçim vaatlerini açıkladı.
 
İzmit’in tek bağımsız meclis üyesi adayı Ergül Yazıcı, mal varlığını ve seçim beyannamesini yayınladı. Ergül Yazıcı bu hamlesiyle mal varlığını açıklayan siyasetçiler listesine adını yazdırdı. İşte Ergül Yazıcı’nın mal varlığı ve seçim beyannamesi:

MAL VARLIĞI:

Kocaeli İzmit’te,verasetten intikal eden bir daire
Artvin Borçka’da, 3000 metrekare boyutunda bir fındıklık arazi

SEÇİM BEYANNAMESİ

1- Gençlik turnuvaları düzenleyeceğim. İzmit’teki gençlerin en başta gelen problemlerinden birisi, bir arada, kendileriyle birlikte ve tamamen kendilerine ait olan bir organizasyonlarının bulunmamasıdır. Göreve geldiğimde atacağım adımlardan birisi de, gençlerimizin değerli fikirlerini alıp, projelendirip meclisimize sunmak olacak!
2- Bir elim halkın omzunda, bir elim mecliste olacak. Seçildiğim vakitte bile, her zaman halkımla iç içe olacağım ve kendilerinin her bir taleplerini, şikayetlerini bizzat dinleyip, direkt meclise taşıyacağım.
3- Yönetim şeffaf olacak. Bir yönetimin şeffaf olması için, o yönetimin yanlı olmaması lazımdır. Tek bağımsız İzmit Meclis Üyesi Adayı olarak, meclis yönetimindeki her usulsüzlüğe karşı çıkacağım ve buna dair önemli adımlar atacağım!
4- Meclise önerge geldiği zaman, her zaman halkın lehi neyse, ona el kaldıracağım. Kendi menfaatimi asla gözetmeyeceğim, nerede tamamen İzmit halkının yararına bir proje, fikir sunulursa, sunan tarafın tarafını hiçbir şekilde gözetmeyip, tamamen halkın yararı şeklinde adımlar atacağım!
5- Her hafta Çarşamba günleri “Halk Meclisi Platformu” kuracağım. Her hafta Çarşamba günleri, ekibimle belirleyip duyuracağımız bir yerde, tüm İzmit halkının davetli olacağı bir halk meclisi kuracağım ve buluşmada çıkacak raporu meclisimize taşıyacağım.
6- Her mahallenin muhtarıyla beraber istişarelerle birlikte ortak adım atacağım. Seçildikten sonra, hafta içi belirli günlerde mahalle muhtarlarımızı ziyaret edeceğim ve ardından kendilerinin şikayet, taleplerini tamamen dinleyip, değerli yanıtlarını meclisimize taşıyacağım.
7- Tiyatro Etkinliği yapacağım. Gençlerimizin de rol alacağı bir tiyatro geleneği başlatacağım. Bu tiyatro etkinliğinde bizzat ben de rol alacağım ve hep birlikte bir gösteri ortaya koyacağız. 8- İzmit’te Leyla Atakan’ın ismini yaşatacağım. İzmit’te Leyla Atakan’ın isminin nasıl daha fazla yaşatılabileceğine dair ekibimle birlikte bir proje raporu hazırlayıp, bu raporu meclisimize sunacağım.
9- Okul kantin fiyatlarının makule gelmesi adına elimden geleni ardına koymayacağım. İlçemizdeki okul kantinleri fiyatlarının öğrenci harçlığını geçmemesi, öğrencilerin okul sonrası kendi cebine harçlık kalabilmesi adına meclisimizde önergeler sunacağım!
10- Okul servisleri projemi meclise sunacağım. İlçemizdeki okul servislerinin fahiş fiyatları ve otobüs seferlerinde doğan sıkıntıları çözmek adına okul servisleri projemi meclise sunacağım. Gençlerimizin güveni, bizlerin huzuru olacak!
11- İzmit Gençlik Meclisi’ni ayakta tutacağım. İzmit’teki gençlerin fikirlerini hür bir şekilde tamamen tartışması adına var olan İzmit Gençlik Meclisi’nin daha özverili bir şekilde olması adına çalışmalar yapacağım!
12- İzmit’te gezilmedik köy, sıkılmadık el bırakmayacağım. İlçemizdeki her bir ferdin taleplerine birebir yetişeceğim, ben Ergül Yazıcı olarak, sizler için, İzmit için varım, var olmaya da devam edeceğim!
13- Akçaray’a internet gelmesi için çaba sarf edeceğim!
Ülkemizin önde gelen illerde yer alan raylı sistemlerin çoğunluğunda internet sistemi bulunmakta fakat İzmit’in tramvayında maalesef internet bulunmuyor. Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından birisi haline gelen internetin, 2024 gibi bir yılda, ilçemizin en çok kullanım gören ulaşım sistemimizde yer almasını projelendirip, değerli İzmit’imize sağlanması için seferber olacağım.
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *