Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit Rotary Kulübü'nde Yeni Dönem Başkanı Hüseyin Alçıoğlu

İzmit Rotay Kulübünün dün akşam gerçekleşen devir teslim töreninde yeni dönem Başkanlığına Hüseyin Alçıoğlu getirildi.

İzmit Rotary Kulübü'nde Yeni Dönem Başkanı Hüseyin Alçıoğlu

İzmit Rotay Kulübünün dün akşam gerçekleşen devir teslim töreninde yeni dönem Başkanlığına Hüseyin Alçıoğlu getirildi. 

Başkanlık Devir Teslim Töreni; Wellborn Otel Balo Salonunda Körfez kulüpleri ve Uluslararası Rotary 2420 Bölgesinden de kalabalık bir katılım ile gerçekleşti. 2420. Bölge İzmit Rotary Kulübü ev sahipliğinde; Körfez Rotary Kulübü ve Körfez Rotaract Kulüplerinin de başkanlık devir teslim törenin gerçekleştiği gece üçlü Trio kokteyli ile başladı.

GÖRKEMLİ DEVİR TESLİM

Wellborn Otel Balo salonunda düzenlenen gecede İzmit Rotary Kulübü Başkanı Uğraş Çiftçi görevi Hüseyin Alçıoğlu na, Körfez Rotary Kulübü Başkanı Aytaç Tosun, görevini Davut Uygun a, Körfez Rotaract Başkanı Şaziye Kesemenli görevini Duygu Dönge ye teslim etti. Devir teslim törenine 2420. Bölge Guvernörü Gülperi Gürpınar, 2022-23 Dönem Guvernörü Suat Baysan ve Eşi Belgin Baysan, Bölge Sekreteri Mine Ege, yanı sıra çok sayıda üye ve misafir katılım gösterdi.

ALÇIOĞLU GÖREVİMİ LAYIKIYLA YAPACAĞIM 

Görevi devralan İzmit Rotary Kulübü Başkanı Hüseyin Alçıoğlu; ‘’ 2013 yılında katılmış olduğum İzmit Rotary Kulübüne ‘’ Bir gün her Rotaryenin başkan olacağı bilinci ile bana teklif edilen bu onurlu görevi kabul ettim. Beni başkanlık görevine layık gören tüm dostlarıma teşekkür ederim. Biliniz ki emanetiniz emin ellerde. Dönemim boyunca Rotary kural ve prensiplerine uyarak bu onurlu görevi sürdürmekten ve başkanlık sıfatını taşımaktan büyük mutluluk duyacağım. Gelecek dönem görevimi Sevgili Gelecek Dönem Başkanım Teoman Cesur a aynı mutluluk ve gönül ferahlığı ile devredeceğim. ‘’ dedi ve davam etti; ‘’

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Sevgili Rotary Ailem demekten inanın büyük keyif alıyorum ve biliyorum ki biz büyük bir aileyiz.Bu gecemize katılımlarıyla bizi onurlandıran değerli Dönem Guvernörüm Gülperi Gürpınar a değerli Gelecek Dönem Guvernörüm Suat Baysan ve ve sevgili eşi Belgin hanıma, Değerli Bölge Sekreterim Mine Ege ye tüm, başkanlarıma, misafirlerimize ve siz değerli Rotary aileme teşekkürlerimi sunarım. ‘’ dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ 

Gelecek Dönem Yönetim kurulunu takdim eden Hüseyin Alçıoğlu ve eşi Esin ; ‘’Gelecek Dönem Yönetim kurlumuz ile dostluk ve hizmet anlayışıyla ilerlemek ana amacımız olacak. Sekreterlik görevinde Sevgili Çağatay Kolaylı ve eşi Deniz, Saymanlık görevinde Sevgili Tolgay Küçük ve eşi Evşen eminim ki hep yanımızda olacaklar. Her zaman olduğu gibi katılımları ile bize güç katan , katılamasalar da arkamızda koca bir gücün bizimle birlikte olduğunu hissettiren tüm rotaryen dostlarıma ayrıca teşekkür ederim..’’ dedi.

HÜSEYİN ALÇIOĞLU KİMDİR;

Mart 1980 Samsun doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Samsunda tamamladıktan sonra 1998 – 2002 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümününüm tamamlayarak mezun olmuştur. Kısa bir süre Samsun da İthalat yapan özel bir firmada Teknik yönetici olarak görev yapmış ve 2003 yılında Askerlik görevini yedek subay olarak tamamlamıştır.

Elektrik Proje ve taahhüt alanlarında faaliyet gösteren birkaç firma tecrübesinden sonra kurucu ortaklarından olduğu EGDAŞ Endüstriyel Güç Dağıtım A. Ş. Firmasını 2009 yılında kurmuş ve halen bu firmada kurucu ortaklık ve proje koordinatörlüğü yapmaktadır. 

Eşi Esin Alçıoğlu ile 2010 yılında dünya evine girmiş ve 2014 yılında Arel adına bir çocukları olmuştur.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *