İzmit Belediyesinden Anlamlı Piknik

İzmit Belediyesinden Anlamlı Piknik

/
/

İzmit Belediyesi, Kocaeli İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü İle Kocaeli İşitme Engelliler Kadın Meclisi Tarafından İlk Kez Organize Edilen Piknik Programıyla Kocaeli’de Yaşayan İşitme Engelliler Bir Araya Geldi. Cephanelik Mesire Alanı’nda Gerçekleşen Etkinliğe Kocaeli İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Aktürkoğlu, Kocaeli İşitme Engelliler Kadın Meclisi Başkanı Betül Tonyalıoğlu Ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.

OYUNLAR OYNANDI

Pazar Gününü Keyifli Bir Şekilde Geçiren Ve Doyasıya Eğlenen İşitme Engelliler Piknik Çeşitli Oyunlar Oynadı. İp Atlama, Halat Çekmek, Süngerle Su Doldurma, Yakar Top Gibi Bir Çok Oyunun Oynandığı Piknikte Renkli Görüntüler Oluştu.

BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR

Piknik Açıklamalarda Bulunan Kocaeli İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik Ve Spor Kulübü Başkanı Hasan Aktürkoğlu, “Böyle Bir Organizasyonda Bir Araya Gelmekten Dolayı Oldukça Mutluyuz. İzmit Belediyesi’ne Ve İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e Teşekkürlerimi Sunuyorum” Dedi.

BU TÜR ETKİNLİKLERE İHTİYACIMIZ VAR

Ardından Konuşan Kocaeli İşitme Engelliler Derneği Kadın Meclis Başkanı Betül Tonyalıoğlu, “İşitme Engellilerin Bu Tür Etkinliklerle Bir Araya Gelmeye Çok İhtiyacı Var. Görüldüğü Üzere Yağmur Çamur Demeden Doyasıya Eğleniyoruz. Bizleri Bir Araya Getiren İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e Çok Teşekkür Ediyorum” İfadelerinde Bulundu.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf