Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit Belediyesinden Acısu’da Jet Hızında Yenileme

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin en işlek caddelerinden biri olan Acısu Caddesi’nde ki yenileme çalışmalarını UKOME’den alınan 15 günlük çalışma izni do…

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin en işlek caddelerinden biri olan Acısu Caddesi’nde ki yenileme çalışmalarını UKOME’den alınan 15 günlük çalışma izni dolmadan 8 gün gibi kısa sürede tamamladı.

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların ulaşımlarını daha güvenli ve konforlu hale getirmek adına kentin dört bir tarafında çalışmalarına devam ediyor. Ekipler tarafından kentin en işlek caddelerinden biri olan yaya ve araç trafiğinin oldukça yoğun olduğu Acısu Caddesi’nde yenileme çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Bölgedeki trafiği aksatmamak adına kısım kısım gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda parke taştan oluşan yoldaki çökmeler hızlıca onarılarak vatandaşların kullanımına açıldı.

HEM ESNAF HEM VATANDAŞ MAĞDUR EDİLMEDİ

Tepecik Mahallesi Acısu Caddesi’nde yapılan çalışmalar öncesinde UKOME’den alınan 15 günlük çalışma süresi dolmadan 8 gün gibi kısa sürede tamamlanan çalışmalarla birlikte hem bölgedeki esnaf hem de caddeyi kullanan vatandaşlar mağdur edilmedi. Çalışmaların bu kadar kısa sürede tamamlanması büyük bir memnuniyet oluştururken İzmit Belediyesinin programlı çalışmalarının kent genelinde devam ettiği belirtildi.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *