Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit Belediyesi'nde İşçi İkramiyeleri Hesaplara Yattı !

İzmit Belediyesi'nin Haziran ayı sonunda yatırması gereken bin 899 Belediye işçisinin ikramiyeleri bugün hesaplara yatırıldı. İzmit Belediyesi’nde haziran sonunda yatması gereken ikramiyeler yatmamıştı.

İzmit Belediyesi'nde İşçi İkramiyeleri Hesaplara Yattı !

İzmit Belediyesi'nin Haziran ayı sonunda yatırması gereken bin 899 Belediye işçisinin ikramiyeleri bugün hesaplara yatırıldı. 

İzmit Belediyesi’nde haziran sonunda yatması gereken ikramiyeler yatmamıştı. 10 Temmuz itibariyle hem kadrolu hem de şirket işçilerine ikramiyeleri yattı.

BAŞAN VEDAT KÜÇÜK AÇIKLADI

Genel İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük yaptığı açıklamada  İzmit Belediyesinden çalışan kadrolu 99 işçinin 13 günlük devlet ve 30 günlük işveren ikramiyeleri ile Sarmaş ve Bekai'da görev yapan bin 800 Belediye işçisinin 25 günlük ikramiyeleri bugün itibariyle saat:17.00'a kadar hesaplarına yatmış olacak. 

30 MİLYON TL HESAPLARA YATIRILDI 

Başkan Vedat Küçük  kadrolu başta olmak üzere Sarmaş ve Bekaş'da çalışan toplam bin 899 işçimiz için 30 Milyon TL değerinde bir ödemem yapılmıştır. Belediyemizin içinde bulunduğu ekonomik durumu biliyoruz. Tüm şartları zorlayarak Belediye işçilerimizin ikramiyesini yatırdığı için İzmit Belediye Başkanım Fatma Kaplan Hürriyet'e teşekkür  ediyoruz. İşçilerimizin emeği asla ödenemez. Aileleriyle birlikte sağlıklı güzel günlerde harcamalarını diliyorum dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *