Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit Belediyesi, Depremzede Vatandaşlara Çadır Desteğini Sürdürüyor

Deprem felaketinin yaşanmasının ardından ‘Sizi En İyi Biz Anlarız’ diyerek afet bölgesine giden İzmit Belediyesi, depremzede vatandaşların en büyük ihtiyacı olan çadır desteğine devam ediyor.

İzmit Belediyesi, Depremzede Vatandaşlara Çadır Desteğini Sürdürüyor

Deprem felaketinin yaşanmasının ardından ‘Sizi En İyi Biz Anlarız’ diyerek afet bölgesine giden İzmit Belediyesi, depremzede vatandaşların en büyük ihtiyacı olan çadır desteğine devam ediyor .

Depremin ilk gününden itibaren depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren İzmit Belediyesi halkın bağışladığı malzemeleri deprem bölgesine gönderiyor. İzmit Belediyesi ayrıca Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta da çadır kent çalışmalarını sürdürüyor.

TEŞEKKÜR ETTİLER

İzmit Belediyesi Kahramanmaraş’ta çadırı olmayan ihtiyaç sahibi depremzedeleri tespit ederek çadır yardımında bulundu. Ekipler depremzedelerin bulunduğu yerlere giderek depremzede ailelerin çadırlarını kurarak teslim etti. Depremzede ailelerde çadır yardımı için İzmit halkı ve İzmit Belediyesi’ne teşekkür etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *