Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit Belediyesi Asırlık Çınar Evlerinin 3. Şubesi Kuruçeşme’de açıldı

İzmit Belediyesi Asırlık Çınar Evlerinin 3.

İzmit Belediyesi Asırlık Çınar Evlerinin 3. Şubesi Kuruçeşme’de açıldı

İzmit Belediyesi Asırlık Çınar Evlerinin 3. Şubesi Kuruçeşme Hizmet Binasında faaliyet başladı

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Asırlık Çınar Evleri, Gündoğdu ve Yuvam Akarca şubelerinin ardından üçüncü şubesini Kuruçeşme Hizmet Binası içerisinde hizmete sundu.  Asırlık Çınar Evleri, İzmitli çınarların sosyal hayatta aktif rol almasını desteklerken, akranları ile iletişim kurma fırsatı sağlamaya devam ediyor.  İzmit Belediyesi’nin Kuruçeşme Hizmet Binasındaki Asırlık Çınar Evi, İzmit Rotary Kulübü ve Darülaceze Vakfının iş birliğiyle düzenlendi.

BİRÇOK ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Kuruçeşme Hizmet Binasında bulunan Asırlık Çınar Evin’den çalışan İş ve Uğraşı Terapisti Derya İpgin, “İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Asırlık Çınar Evimizin Üçüncü Şubesini Kuruçeşme’de açmış bulunuyoruz. 50 yaş üzeri bireylerimizin sosyal, kültürel, fiziksel ve zihinsel olarak faaliyetlerini gerçekleştirebildikleri bir kurumuz. Fiziksel egzersizler, sanatsal aktiviteler, zihinsel aktiviteler gibi birçok etkinlik gerçekleştiriliyor” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *