Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit Belediyesi 60 Yeni Konteyner Dağıttı

İzmit Belediyesi geri dönüşüm çalışmaları kapsamında konteyner eksikliği bulunan mahallelere 60 yeni konteyner dağıttı İzmit Belediyesi, temiz bir çevre için geri dönüşüm …

İzmit Belediyesi geri dönüşüm çalışmaları kapsamında konteyner eksikliği bulunan mahallelere 60 yeni konteyner dağıttı.

İzmit Belediyesi, temiz bir çevre için geri dönüşüm çalışmaları ve koronavirüsle mücadele kapsamında konteyner eksikliği bulunan mahallelerde konteyner dağıtımlarına devam ediyor. Bu kapsamda İzmit Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından Yahyakaptan Mahallesi ve Erenler Mahallesi’ne toplamda 60 yeni konteyner dağıtıldı.

10 ADET GERİ DÖNÜŞÜM SEPETİ

Toplum ve çevre temizliği açısından etkin bir temizlik hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi, geri dönüşüm çalışmaları kapsamında atıkların çöpe atılmaması ve çevrenin korunarak ekonomiye katkı sağlanması amacıyla geri dönüşüm konteynerleri dağıtımına devam ediyor. Aynı zamanda çevre dostu belediye tarafından bazı market ve sitelere 10 adet geri dönüşüm sepeti bırakıldı.

SIK SIK DEZENFEKTE EDİLİYOR

Konteynerlerin sayılarının arttırılacağını ve geri dönüşüm çalışmaları kapsamında tüm mahallelerde dağıtımlarım devam edeceğini belirten yetkililer, vatandaşları da geri dönüşüm atıklarının konteynerlara atılması konusunda uyardı. Geri dönüşüm konteynerlerine çöp atılmamasını rica eden yetkililer, koronavirüsle mücadele kapsamında ilçe genelinde tüm konteynerlerin sık sık dezenfekte edildiğini de hatırlattı.

 

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *