İYİ PARTİLİ UZUNAL:  YANLIŞTAN DÖNÜLMELİ

İYİ PARTİLİ UZUNAL: YANLIŞTAN DÖNÜLMELİ

/
/

İYİ Parti, Çayırova’daki kitap fuarına çağrılan Gazeteci Yavuz Bahadıroğlu’na tepki göstererek yanlıştan dönülmesini istedi.

Çayırova Belediyesi tarafından 4-13 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan kitap fuarına çağrılan Gazeteci Yavuz Bahadıroğlu’na tepkiler sürüyor. Katıldığı bir televizyon programında Atatürk’e hareket eden Bahadıroğlu’nun kitap fuarı davetiye listesinden çıkarılmasını isteyen İYİ Parti Çayıorva İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal, “Vatan evlatlarının ödediği vergiler ile ayakta duran yapıların, halkın sesine kulak vermesi gerekiyor” dedi.

‘PROGRAMDAN ÇIKARILMALI’

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan İyi Parti Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal, Çayırova Belediyesi’nin ilk kez düzenleyeceği kitap fuarı skandal ile başlıyor. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e bulduğu her fırsatta iftira ve hakarette bulunan sözde tarihçi Yavuz Bahadıroğlu’nun Çayırova Belediyesi tarafından Kitap fuarına çağırılmış olması affedilebilir bir davranış değildir. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin derhal bu yanlıştan dönmesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e her fırsatta hakaret eden sözde tarihçinin programdan çıkarılması gerekiyor. Vatan evlatlarının ödediği vergiler ile ayakta duran yapıların, halkın sesine kulak vermesi gerekiyor” dedi. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf