Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İsmail Yıldırım: Adam Bizi Yendi !

Karamürsel Belediyesi'nde yapılan devir teslim töreninde konuşan eski belediye başkanı İsmail Yıldırım, "Adam bizi yendi" dedi.

İsmail Yıldırım: Adam Bizi Yendi !

Karamürsel Belediyesi'nde yapılan devir teslim töreninde konuşan eski belediye başkanı İsmail Yıldırım, "Adam bizi yendi" dedi.

Karamürsel Belediyesi'ni kazanan CHP adayı Ahmet Çalık mazbatasını aldıktan sonra ilk olarak Mürsel Alp anıtında dua okudu.

ÖRNEK BİR SEÇİMDİ

Ardından devir teslim töreni için belediye binasına gelen Çalık'ı karşılayan eski belediye başkanı İsmail Yıldırım şunları kaydetti "Hayırlı işleri bekletmeye gerek yok. Biz bu merdivenden 4 defa düştük kalktık. Bu seçimde rakibi değildim. Ama karşısındaydım. Adam bizi yendi. Çok saygılı bir seçim geçirdik. Tüm Türkiye'ye örnek olacak bir seçimdi. Karamürsel huzurun başkenti. Bu şekilde teslim ediyorum. Biz artık muhalefetteyiz ancak birlikte güzel işlere imza atabiliriz. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

İSMAİL BAŞKAN 20 SENE ELİNDEN GELENİ YAPTI

Ardından konuşan Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık "İsmail başkanımız 20 sene elinden gelen hizmeti verdi. Birlikte çalışmıştık. Bundan sonraki süreçte elimizden geldiği katkıları vererek hizmet edeceğiz. Burada çok güzel bir mozaik var.Herkesi kucaklayarak ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz. Ben başkanıma bugüne kadarki emekleri için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatında ailesiyle mutlu ve huzurlu günler geçirmesini diliyorum" dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *