Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İş İnsanı Ferhat Selvi Baraçlı’yı Ziyaret Etti

Bir süre önce gerçekleşen atama ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine atanan Dr. Hayri Baraçlı’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor.

İş İnsanı Ferhat Selvi Baraçlı’yı Ziyaret Etti

Bir süre önce gerçekleşen atama ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine atanan Dr. Hayri Baraçlı’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor. Baraçlı, önceki gün de son yerel seçimler öncesinde AK Parti’den Körfez Belediye Başkan aday adayı olan genç iş insanı ve mali müşavir Ferhat Selvi ile makamında bir araya geldi.

Buluşmada yeni Genel Sekreter Baraçlı’yı atandığı görevi dolayısıyla tebrik eden ve başarılar temennisinde bulunan iş insanı Ferhat Selvi, “Hayri Bey bürokrasideki engin tecrübesi ve vizyonu ile Kocaeli Büyükşehir Belediyemize önemli katkılar sunacağına inanıyorum. Kendisine kutluyor ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

BARAÇLI TEŞEKKÜR ETTİ

Bu arada ziyaretçilerini makamında kabul eden Büyükşehir Genel Sekreteri Hayri Baraçlı da iş insanı Ferhat Selvi’ye teşekkür etti. İkili, gerçekleşen buluşma sırasında kente dair hayata geçirilecek projeler güncel konular üzerine sohbet de etti.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *