İNŞAAT MÜHENDİSLERİ YAZA VAPURDA VEDA ETTİ

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ YAZA VAPURDA VEDA ETTİ

/
/

İnşaat Mühendisileri Odası Kocaeli Şubesi’nin sosyal dayanışma faaliyetlerinden biri olan Büyük Ada gezisini geçtiğimiz pazar günü büyük bir katılımla gerçekleşti. 

İMO’nun bu yıl dördüncüsünü düzenledikleri geziye üyeler ve aileleri katılarak yaza vapurda mehtap turu ile veda etti.  Gezide seslendirdiği karadeniz müzikleriyle İzmit’te özel bir mekanda sahne alan Özhan Hatinoğlu gösterdiği canlı performansıyla davetlilere unutamayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı.

MÜZİK YARIŞMASINDA HEDİYE DAGITTILAR

Ayrıca gerçekleşen  geziye katılan çocuklar arasında müzik yarışması da yapıldı. Yarışmaya katılan herkese günün anlam ve önemini belirten minik hediyeler dağıtıldı. Gezinin sonunda bir konuşma yapan İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut, “İMO ailesi olarak üyelerimizin her ortamda yanlarında olduğumuzu, bir nebze de olsa onları yoğun ve yorucu iş ortamından ve iş stresinden uzaklaştırıp aileleriyle böyle keyifli  vakit geçirmelerine vesile olduğumuz için mutluyuz. İnşaat Mühendisleri Odası üyelerinin birlik ve beraberlik içinde meslektaş dayanışmasını bugün bize yaşatan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı güçlendirmek için çeşitli alanlarda
faaliyetlerimiz devam edecektir” açıklamasında bulundu.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf