İmamoğlu’na İzmit'te Pankartlı Destek

İmamoğlu’na İzmit'te Pankartlı Destek

/
/

CHP İl Gençlik Kolları, İzmit’te bulunan köprü ve üst geçitlere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun pankartlarını astı.

23 Haziran’da yeniden yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimlerinde CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu’na ilimizden de destek geldi. CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Örgütü, 23 Haziran’daki seçimlerde İmamoğlu’na destek olmak amacıyla İzmit’teki köprü ve üst geçitlere pankart astı. ‘Umudun şehrine olan yolculuğunuzda Kocaelimize hoş geldiniz’ ibaresi ile İmamoğlu’na destek veren il gençlik kolları, seçimin sloganı olan ‘Her şey çok güzel olacak’ cümlesini de pankarta yerleştirdiği görüldü. 

‘BİRLİKTE ÇALIŞMA ZAMANI’

Pankartları belirli noktalara asan Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kollarının Başkanı Emre Andız ise sosyal medyada yaptığı açıklamada “Her şey çok güzel olsun diye hemen şimdi yapabileceklerin var! Kocaeli Gençlik Örgütleri olarak, "Umudun Şehrine Olan Yolculuğunuzda Kocaelimize Hoş Geldiniz" pankartlarımızı astık. Hep birlikte çalışma zamanı!”  dedi. 

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf