Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İlacı Biten Vatandaşın İmdatına Yetiştiler

İzmit Belediyesi ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma süresi boyunca da görev başında. Bu kapsamda Tepeköy ve Akçakoca’da ilaç ihtiyacı olan vatandaşların…

İlacı Biten Vatandaşın İmdatına Yetiştiler

İzmit Belediyesi ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma süresi boyunca da görev başında. Bu kapsamda Tepeköy ve Akçakoca’da ilaç ihtiyacı olan vatandaşların çağrısına anında cevap veren ekipler vatandaşlara ihtiyacı olan ilaçları temin etti.

İzmit Belediyesi ekipleri koronavirüsle mücadele kapsamında gece gündüz kavramı gözetmeksizin çalışırken sokağa çıkma yasağında da görevinin başında olarak vatandaşların her türlü ihtiyacına yanıt veriyor. Vatandaşların temel gıda ihtiyaçlarını evlerine kadar götüren ekipler ilaç ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarını da eczanelerden temin ederek evlerine kadar ulaştırıyor.

İLAÇ İHTİYAÇLARI ANINDA KARŞILANDI

Bu kapsamda sokağa çıkma yasağında Tepeköy ve Akçakoca Mahallesi’nde ilaç ihtiyacı olan iki vatandaşın çağrısına hemen yanıt veren İzmit Belediyesi ekipleri gerekli olan ilaçları eczanelerden temin ederek vatandaşların evlerine kadar ulaştırdı. Tepeköy Mahallesi’nde 80 yaşındaki babasının ilacının bittiğini yeni ilaç alınması gerektiğini ifade eden vatandaşında ilacı ekipler tarafından temin edildi. İzmit Belediyesi ekipleri sokağa çıkma yasağında da vatandaşların temel ihtiyaçlarını karşılamaya devam edecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *