Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İhtiyaç Sahiplerinin İftar Sofrasına Sıcak Yemek

İzmit Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara iftarda sıcak yemek dağıtmaya devam ediyor İzmit Belediyesi koronavirüsle mücadele döneminde ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmu…

İzmit Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara iftarda sıcak yemek dağıtmaya devam ediyor.

İzmit Belediyesi koronavirüsle mücadele döneminde ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmuyor. Belediyenin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, salgın nedeniyle evlerinden çıkamayan ve maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara erzak kolisi yardımını sürdürürken ramazan ayı boyunca da iftarda sıcak yemek dağıtmaya devam edecek.

YÜZLERCE AİLEYE ULAŞILMASI HEDEFLENİYOR

Koronavirüsle mücadele döneminde iftar yemeğini ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarına ulaştıran İzmit Belediyesi, ramazan ayının sonuna kadar yüzlerce aileye ulaşmayı hedefliyor. İlk günden beri birçok aileye yardım elini uzatan İzmit Belediyesi ekipleri, sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde de sıcak yemek dağıtımına devam edecek.

DAYANIŞMA İLE ATLATACAĞIZ

Ramazanın birlik ve beraberlik ayı olduğunun altını çizen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Bu yıl koronavirüs nedeniyle kalabalık iftar sofralarında buluşamıyoruz. Ama ramazan ayı kardeşlik ve dayanışma ayı ve inşallah bu zor günleri dayanışma ile daha kolay atlatacağız. Sıcak yemek dağıtımımız ramazan ayı boyunca devam edecek. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *