Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hüseyin Keleş Aday Adaylığını Açıkladı

MHP geçmiş dönem teşkilat başkanı Hüseyin Keleş İzmit belediyesi meclis üyeliği için aday adaylığını il binasında kalabalık bir grup karşısında açıkladı. Miting havasında geçen adaylık açıklamasına partililer yoğun ilgi gösterdi.

Hüseyin Keleş Aday Adaylığını Açıkladı

MHP geçmiş dönem teşkilat başkanı Hüseyin Keleş İzmit belediyesi meclis üyeliği için aday adaylığını il binasında kalabalık bir grup karşısında açıkladı.

Miting havasında geçen adaylık açıklamasına partililer yoğun ilgi gösterdi. İlk olarak konuşan MHP İzmit ilçe başkanı Kemal Okur; ‘’Partimiz de aday adaylıkları devam ediyor bugün de inşallah Hüseyin Keleş'in aday adaylığını kabul edeceğiz, maşallah çok güzel bir görüntü ve kalabalık var, Rabbimiz birlik ve beraberliğini bozmasın dedi.

Hüseyin Keleş yaptığı açıklamada ise ;

Çok kıymetli dava arkadaşlarım ve misafirler hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum hepiniz hoş geldiniz, değerli dava arkadaşlarım öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum 1974 Samsun doğumluyum, evli ve 3 çocuk babasıyım, ilk ve ortaöğretimimi Samsun'da tamamladım, teşkilatçılık hayatıma Samsun Ülkü ocakları çatısı altında başladım, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziosmanpaşa ilçe teşkilatında başkan yardımcılığı olarak görev yaptım, 4 yıldır İzmit Bağçeşme Mahallesi'nde ikamet etmekteyim, aynı yerde esnaflık yapmaktayım. Kocaeli ticaret odası 9. komitede yönetiminde görev yapmaktayım.3 dönem Milliyetçi hareket partisi İzmit ilçe teşkilatında sırasıyla yönetim kurulu üyeliği, ilçe muhasipliği ve teşkilatlardan sorumlu  ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. Bugün de İzmit belediyesi meclis üyeliği için aday adayı olarak huzurlarınız'dayım. Halka hizmet Hakka hizmet şuuruyla çıktığım bu yolda desteklerini her daim yanımda hissettiğim başta ailem olamk üzere bütün destekçilerime teşekkür ediyorum, yine her zaman desteğini yakında hissettiğim ilçe başkanım sayın Kemal Okur bey ve yönetimine de teşekkür ediyorum, cenabı Allah hepinizden razı olsun ‘’Ne mutlu Türküm diyene’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *