Hüseyin Erol İçin Talihsiz Karar

Hüseyin Erol İçin Talihsiz Karar

/
/

İlimizde herkes tarafından tanınan sevilen ve sayılan isimler arasında bulunan Hüseyin Erol Habertürk TV spikeri Didem Arslan'a sosyal medyadan hakarette bulunduğu iddasıyla Hüseyin  disiplin kuruluna verildi. Erol için ilk açıklama Sarıbay'dan geldi "Faydalı da bir arkadaşımızdı keşke hiç olmasaydı"açıklamalarında bulundu.

 DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ

Hüseyin Erol, Habertürk TV spikeri Didem Arslan'a karşı sosyal medyadan cinsiyetçi ifadeler kullanmıştı. CHP il seçim koordinasyon kurulunda görevli Hüseyin Erol, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı'nın talimatıyla kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildi.

SARIBAY KEŞKE HİÇ OLMASAYDI

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, "Böyle bir şeyi tasvip etmemiz mümkün değil. Aslında kendisinin tarzı bir açıklama da değil ama yapmaması lazımdı. Bizim bir kadın adayımız da var. Bir kadın gazeteciye söylenecek sözler değil bunlar. Kendisini kesin ihraç istemiyle il disiplin kuruluna verdik. Kurul toplanana kadar partiyle ilgili hiç bir çalışmaya katılamaz. Faydalı da bir arkadaşımızdı ama keşke hiç olmasaydı" dedi.

 

 

 

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf