Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hüseyin Erol Adaylıktan Çekilmiyor…

İzmit Belediye Başkan adaylığından çekileceğine dair gündeme gelen iddialara açıklık getiren Hüseyin Erol, “Adaylıktan çekilmiyorum, böyle bir şey yok. Hüseyin Erol güçlendikçe rahatsız olanların yaydığı dedikodudan ibaret.

Hüseyin Erol Adaylıktan Çekilmiyor…

İzmit Belediye Başkan adaylığından çekileceğine dair gündeme gelen iddialara açıklık getiren Hüseyin Erol, “Adaylıktan çekilmiyorum, böyle bir şey yok. Hüseyin Erol güçlendikçe rahatsız olanların yaydığı dedikodudan ibaret. Ön seçime gireceğim ve o sandıktan birinci çıkacağım.” dedi.

İzmit Belediye Başkanlığı’na talip olan CHP’li Hüseyin Erol, aday daylığından çekildiğine yönelik basına yansıyan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. 4 aydır sahada işinin başında olduğunu vurgulayan Erol, Pazar günü gerçekleştirilecek olan ön seçimden birinci çıkacağını iddia etti. 

‘KASITLI DEDİKODULAR’

İddiaların dedikodudan ibaret olduğunu söyleyen Erol, “Bunun aslını bilemem de birileri herhalde kasıtlı yayıyorlar. Aday adaylığından çekildiğim yok. Hüseyin Erol olarak sahadayım, çalışmalarımı sürdürüyorum. İlk günden beri ön seçim olacağını öngörerek, 4 aydan beri, zaten sokakta çalışıyorum. Bu seçime gireceğim. Hüseyin Erol güçlendikçe, demek birileri rahatsız oluyor, bir algı oluşturmaya çalışıyor ve dedikodu yayıyor.” şeklinde konuştu.

‘ÜYELERİMİZİ KENDİ SESİMLE ARIYORUM’

Üyelerle birebir temas kurmak için hem bizzat telefonla onları aradığını hem de üyelere gittiğini söyleyen Erol, “Partimizin yaklaşık 8 bin üyesi var, onlara gitmeye ya da kendi sesimle üyelerimiz arayarak onlara ulaşmaya çalışıyorum. Ben işimin başındayım, o sandığa gireceğim ve o sandıktan da birinci çıkacağım.” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *