Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hürriyet'ten Stadyum Çevresinde Taraftarlara Dönerli İftar

İzmit Belediyesi, bu akşam saat:20. 30'da oynanacak Kocaelispor-Göztepe maçı öncesi taraftarlara binlerce kişilik çorba, pilav üstü döner dağıtımına hazırlanıyor. İzmit’te bu akşam iftardan sonra saat: 20.

Hürriyet'ten Stadyum Çevresinde Taraftarlara Dönerli İftar

İzmit Belediyesi, bu akşam saat:20.30'da oynanacak Kocaelispor-Göztepe maçı öncesi taraftarlara binlerce kişilik çorba, pilav üstü döner dağıtımına hazırlanıyor.

İzmit’te bu akşam iftardan sonra saat: 20.3'da oynanacak Kocaelispor-Göztepe maçı öncesi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet taraftara bir süpriz yaptı. Bu önemli maçın saat 20.30’da, yani iftardan hemen sonra oynanacak olması, oruçlu taraftarlar için “İftarı nasıl yapacağız” endişesini gündeme getirmişti.

DAĞITIM 18.30'DA BAŞLAYACAK

Kocaelispor bu akşamı saat 20:30 da İzmit’te Göztepe ile önemli bir maça çıkacak. Ramazan olması nedeniyle çok sayıda oruç tutan Kocaelispor taraftarı, maç öncesi iftarı statta yapmak için formül arıyordu. Bazı taraftarlar bu taleplerini İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e iletti. Taraftarın bu talebi karşısında hemen aksiyon alan Hürriyet ise maç öncesi stadyum çevresinde iftar stantları kurdurmaya karar verdi. Buna göre İzmit Belediyesi ekipleri saat 18:30’da iftarlık dağıtımına başlayacak. Fatma başkanın taraftarlar için hazırlattığı iftar menüsünde çorba, su, ekmek, ayran ve pilav üstü döner olacak.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *