Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hürriyet: Kentin Yüzünü Güldürmek Adına Samimiyetle Çalışıyoruz

Başkan Hürriyet, saha programları kapsamında Tavşantepe TOKİ Konutlarında ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, gece gündüz demeden saha programlarına devam ediyor.

Hürriyet: Kentin Yüzünü Güldürmek Adına Samimiyetle Çalışıyoruz

Başkan Hürriyet, saha programları kapsamında Tavşantepe TOKİ Konutlarında ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, gece gündüz demeden saha programlarına devam ediyor. Hürriyet geçtiğimiz akşam Tavşantepe TOKİ Konutlarında ikamet eden vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar Hürriyet’e ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında başarılar dilediler. Başkan Hürriyet vatandaşların taleplerini dinleyerek gerçekleştirdikleri çalışmaları anlattı.

HALKIN YARARINA NE GETİRDİYSEK ‘HAYIR’ DEDİLER

Vatandaşların talepleri sonrasında konuşan Hürriyet, “Göreve geldiğimizden bu yana halkın ihtiyaçlarına yönelik çalışıyoruz. Ranta değil, halka dokunan çalışmalar yapıyoruz.  Birçok hizmeti kendi imkanlarımızla yapıyoruz. 300’e yakın parkımızı yenilemeye devam edeceğiz. Bu kentin yüzünü güldürmek adına samimiyetle çalışıyoruz. Meclis çoğunluğunun olmaması bize zaman ve para kaybettirdi. Daha fazla kreş yapabilirdik, daha fazla park yapabilirdik ama hiç şikayet etmedik. Çözüm ürettik. Kavga vermeseydik bu hizmetlerin birçoğunu yapamazdık. Sizlerin parasını korumaya çalışıyoruz ama ne yazık ki halkın yararına ne getiriyorsak ‘Hayır’ oyuyla karşılaşıyoruz” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *