Hürriyet: “İzmit’ten Sporcular Yetişsin İstiyoruz”

Hürriyet: “İzmit’ten Sporcular Yetişsin İstiyoruz”

/
/
/

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu,  İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Ziyarette Bulundu. Ziyarette Konuşan Başkan Hürriyet, “İzmit’ten Sporcular Yetişsin İstiyoruz” Dedi.

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i Makamında Ziyaret Etti. Ziyarette Genel Sekreter Mithat Ağa, Başkan Yardımcısı Ertan Demirhan, Başkan Vekili Yalçın Gül,  Yönetim Kurulu Üyeleri Işıl Bozca, Mehmet Durukan, Ali Akbaş, Celal Güreşen Ve Kemal Şekersoy Da Hazır Bulundu.

SPOR BENİM İÇİN ÖNEMLİ

Ziyarette Konuşan Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Spor Benim İçin Önemli Bir Alan Olduğu İçin Belediyemizde Spor Birimi’ni Aktif Ettik. Spor Biriminin Başına Da Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun İçinde Olan Mithat Ağa’yı Getirdik. Hem Sizinle Olan Dayanışmamız Artsın Hem De Bu Alanda Yapılacak Olan Çalışmalarda Daha Doğru Adımlar Atalım İstedik.  Biz, İzmit Belediyesi Olarak,  İzmit’ten Kocaeli’nden Sporcular Yetişsin İstiyoruz. Birlikte Çalışmak Ortaya Güzel Bir Enerji Çıkaracaktır” Dedi.

BİZE NE DÜŞERSE YAPMAYA HAZIRIZ

Başkan Hürriyet, “Kulüplerimizin Ve Sporcularımızın İhtiyacı Noktasında Bize Düşen Ne Olursa El Birliği İle Yapmaya Hazırız.  Sporda Elde Edilen Başarılar O Kentin Başarılı Olması Demektir.  Kentin Başarılı Olması İçinde Her Zaman Çalışmaya Hazırız. Özellikle Spor Alanında Bize Düşen Ne Varsa Yapmaya Hazırız” Şeklinde Konuştu.

SARISU KAMPI KULÜPLERE AÇILIYOR

Başkan Hürriyet Son Olarak, “Sarısu Kampımızı Bakıma Aldık. Seneye De Açıyoruz İnşallah. Tüm Kulüplerimize Yasak Olmadan Kullandıracağız. Yine Kulüplerimize Verdiğimiz Sözler Var Onları Da Önümüzdeki Yılın Bütçesiyle Sağlayacağız. Kulüplerimizin Daha İyi Koşullarda Hizmet Vermesini İstiyoruz. Bizde Gereken Desteği Sunacağız” İfadelerinde Bulundu.Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın’da Başkan Hürriyet’in Spora Olan İlgi Ve Desteğinin Kendilerini Çok Mutlu Ettiğini Ve Umutlandırdığı Belirerek,   El Birliğiyle, Şehirde Amatör Sporu Hak Ettiği Noktaya Getireceklerini Belirtti.

 

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf