Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hırsızlık İçin Girdiği Evde Kek Yerken Yakalandı

Darıca İlçesinde çok ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. Eve hırsızlık için giren G.G kek yerken yakalandı. Else edilen bilgilere göre hırsızlık için girdiği evde suçüstü yaka…

Hırsızlık İçin Girdiği Evde Kek Yerken Yakalandı

Darıca İlçesinde çok ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. Eve hırsızlık için giren G.G evin mutfağında kek yerken suç üstü yakalandı. 

Elde edilen bilgilere göre hırsızlık için girdiği evde suçüstü yakalanan ancak savunmasında evi kontrole geldiğini ve yağmurun dinmesini beklerken kek yediğini söyleyen G.G göz altına alındı. 

Darıca İlçesi Bayramoğlu Mahallesinden 4 Kasım 2020 günü meydana gelen bir hırsızlık ihbarını değerlendiren polis ekipleri,  verilen adreste G.G isimli kişiyi suçüstü yakaladı.  Yakalanan G.G  ''Camdan 3 kişinin atladığını gördüm. Bende Merak ettim eve girdim ev dağınıktı. Karnım açıktı kek yedim. Evi toparladım. Ev sahibini beklerken,  siz geldiniz” diyerek polisi bile şaşırttı. Emniyette verdiği ifadesinde aynı şekilde kendisini savunan G.G, sevk edildiği Gebze Adliyesinde adli kontrol kararı ile serbest kaldı.

YİNE SERBEST KALDI

Kocaeli Polisi 18 Kasım 2020 günü Darıca İlçesi Kazım Karabekir Mahallesinde meydana gelen bir evden hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlattı. Yapılan araştırmalar sonucu, olayı gerçekleştiren kişinin 2 hafta önce, hırsızlık için girdiği evde kek yiyen ve ev sahibini beklerken polise yakalandığını iddia eden G.G olduğunu tespit etti.  Hırsızlık olayı ile ilgili aranan G.G 20 Kasım günü Darıca İlçesinde düzenlenen operasyon ile yakalandı. Emniyette işlemleri tamamlanan ve Gebze adliyesine sevk edilen  G.G yine  adli kontrol kararı ile serbest kaldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *