Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hacıoğlu: Üyelerimizin Gönüllerine Talibiz

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu düzenlediği programda yeniden adaylığını duyurdu Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu bugün Kocaeli Kongre Merkezi'nde üyele…

Hacıoğlu: Üyelerimizin Gönüllerine Talibiz

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu düzenlediği programda yeniden adaylığını duyurdu

Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu bugün Kocaeli Kongre Merkezi'nde üyelerle bir araya geldi. Kahvaltılı programa üyelerin ilgisi yoğun oldu. Hacıoğlu, 5 Mart'ta gerçekleşecek kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı. Hacıoğlu açıklamasında şunları söyledi: "Bugün üyelerimizle güzel bir atmosferde, coşkulu bir kalabalık ile bir araya geldik ve gerçekten İzmitli meslektaşlarımızın teveccühü bizi onure etti. Tüm meslektaşlarımıza bir kere de sizlerin huzurunda canı gönülden teşekkürlerimi iletmek isterim.

4 YILLIK ÇALIŞMALARI ANLATTI

Tüm toplantılarımızda da ifade ettiğim üzere geride kalan 4 yıllık bir süreç var ve biz geçen bu 4 sene içerisinde hizmet binamızı, yenilemiş ve kiradan kurtarmışız. Bir çok etkinlik ile üyelerimize ulaşmışız, ciddi bir pandemiye ve bununla birlikte tüm ekonomik sıkıntılara rağmen STK olmanın sorumluluklarını yerine getirmek için elimizden gayreti sarf etmişiz.

BAKANLIKLARLA SÜREKLİ TEMASLARDA BULUNDUK

İlgili bakanlıklarımızla sürekli temaslarda bulunduk. Deyim yerindeyse Ankara'yı su yolu yaptık. Elbette ki bir kanun istiyoruz ve bunun için de diğer illerimizin kıymetli başkanları ile ilgili bakanlıklarımızla temaslarımız da devam ediyor. Şahsım ve temsil ettiğim meslek odamız adına burada mütevazi olmadan şunu da belirtmek isterim geçen süreye baktığımız zaman muhatap alınan, dinlenen, randevularına kayıtsız kalınmayan bir çalışma ekibi ile ortak hareket etmekteyiz.

ÖZVERİLİ DİNAMİK KADRO

Gelinen süreçte, özetlemek gerekirse tüm olumsuzluklara rağmen biz hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Özverili, dinamik ve yeni bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz. 5 Mart 2022 tarihinde de Kocaeli Kongre Merkezi'nde mesleğe yakışır sevgi, saygı çerçevesinde bir seçim icra edeceğiz. Bunun için de tüm hazırlıklarımızı tamamlamış bulunuyoruz.

ÜYELERİMİZİN GÖNÜLLERİNE TALİBİZ

Bizleri kayıtsız destekleyen, eleştirse de destekleyen ve her daim varlığını arkamızda bir güç olarak hissettiğimiz tüm üyelerimizin teveccühüne layık olabilmek üzere, tamamlamak istediğimiz çalışmalarımızı nihayete erdirmek ve yeni projelerimizi hayata geçirmek üzere yine yeniden adayız ve üyelerimizin gönüllerine talibiz. Kocaeli'de tüm ilçelerimizde bu kıymetli mesleği hep birlikte zirveye taşıyacağız. Tapu müdürlüklerimiz ve belediyelerimizle birlikte üyelerimizin tüm işlemlerini son sürat tamamlayacakları entegre bir çalışma sürecini de yeni dönemde hep birlikte hızlıca hayata geçireceğiz. Bunu da son cümle olarak sizler aracılığı ile tüm meslektaşlarımıza duyurmuş olalım."

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *