Görevinden Alınan Yeşildal Teşekkür Ederek Veda Etti

Görevinden Alınan Yeşildal Teşekkür Ederek Veda Etti

/
/

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan pAli Yeşildal'ın sürpriz bir kararla görevden alınması kent gündemine bomba gibi düştü.

Bir süre izne ayrıldığı öğrenilen Ali Yeşildal'ın yerine Hasan Aydınlık getirilmeside şimdiden Büyükşehirde büyük dedikoduları da beraberinde getirdi. Önümüzdeki günlerde Kocaeli Büyükşehir Belediyes'inde birçok görev değişiklikleri yapılacağı  öğrenildi.

YADIKLARI MESAJ OLDU

Kocaeli ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile bağım ikamet ve iş ilişkisinden çok daha güçlü. Bu şehirde ailemin, arkadaşlarımın, dostlarımın nefesi var. Çocuklarla, gençlerle, sporcularla...

Komşularla, Romanlarla, esnaflarla, Sevgili Can’larla, muhtarlarla… Hep birlikte yaşadığımız bizim hikayemiz; Anadolu'nun, Anadolu insanlarının hikayesi. Bu hikayede bana düşen bürokrat olarak hizmet etmekti, bugün de öyle. Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı olarak çok güzel işlerin parçası oldum. Yeni bir ünvanla yeni güzel işlerin parçası olmak üzere şehrim için çalışmaya devam edeceğim. Bu ünvanın ne olduğunun hiç bir önemi yok. Zira sizden biri olmak benim için en büyük ünvan. Birlikte çalıştığım arkadaşlarıma, birlikte çalıştığım genel sekreterlerime, önceki dönem başkanımız İbrahim KARAOSMANOĞLU ve başkanımız Tahir BÜYÜKAKIN'a Kocaeli'ye hizmet etme fırsatı verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Kocaeli'deyim. Niyetim çok güzel işlerin parçası olmak. İrtibatı koparmayalım.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf