Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Göreve Gelir Gelmez Herkesi Uyardı

Üç haftadır sahalardan uzak kalan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, koltuğuna oturdu, görevine başladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize geldiği 8 Kasım tarihi…

Göreve Gelir Gelmez Herkesi Uyardı

Üç haftadır sahalardan uzak kalan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, koltuğuna oturdu, görevine başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize geldiği 8 Kasım tarihinden önce eşinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla karantina altına alınan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ardından koronavirüs testi yaptırmıştı. Testinin pozitif çıkmasıyla karantina süresi uzayan Başkan Ellibeş, tam üç hafta evde istirahat etti. Hastalığı hafif semptomlarla geçiren Ellibeş, dün (Perşembe) görevine başladı. Teşkilatını ve sahaları çok özlediğini ifade eden Ellibeş, salgından dolayı ziyaretçi kabulü istemedi. Çiçek hediyeleri yerine de çeşitli yardım kuruluşlarına yardım yapılmasını istedi. Ellibeş, göreve başlar başlamaz açıklama yaptı.

BİR KEZ DAHA UYARDI

Üç haftalık karantinadan çıkınca soluğu il binasında görevinin başında alan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, bir açıklama ayayıanladı. Başkan Ellibeş, yaptığı açıklamada “Sağlığımıza kavuşmuş bir şekilde görevimizin başındayız. Pandemi süresi içerisinde gerekli tedbirlerin alıanması noktasında bir kez daha herkesi ikaz etme gereğini hissediyorum. Sağlıın ne kadar önemli olduğunu bu şekilde biz de yaşamış olduk. İnanıyorum ki bundan sonraki süreçte başta sağlık çalışanlarımızın samimi özverli gayretleri ile bu süreci hayırlısıyla atlatacağız” ifadelerini kullandı.

‘GÖNÜL SİYASETİ İLE ÇALIŞMAYA DEVAM’

Ellibeş, Kongremizi hayırlısıyla Sayın Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanımızın iştiraki ile bitirmiş olduk. Biz artık tüm teşkilatımız, ana kadememiz, gençlik ev kadın kollarımız ile tüm ileç teşkilatımızla sahadayız. Mutlaka pandemi kurallarına da harfiyen uyarak siyasetimizi yapmaya devam edeceğiz. Gönül siyaseti üzerine kurduğumzu bu sistemin aksaamadan sağlıklı bir şekilde yürümesini sağlayacağız. Bu vesileyle geçirdiğim rahatsızlık sürecinde arayan, mesaj atan, soran bütün kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Her birinden Allah razı olsun. Tüm hastalarımıza da sağlık, sıhhat, afiyet diliyorum. Başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere  bu hususta görev alan tüm ekipleri ve sorumluları da gönülden kutluyorum” dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *