Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gölcük İlçemizde Gönül Köprüleri Kuruldu

Gölcük İlçemizde Gönül Köprüleri Kuruldu

Valimiz Seddar Yavuz’un talimatlarıyla Gönülden Gönüle projesi kapsamında ilimizin her bir yerindeki tüm şehit yakınları, gaziler, yaşlı, engelli, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi aileler ziyaret edilerek gönül köprüleri kurulmaya, kimsesizlerin kimi olmaya devam ediliyor.

Devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek bir kişi kalmayıncaya dek ziyaretlerini yapmak üzere görevlendirilen Vali Yardımcılarımızca, ilimiz genelinde yapılan hane ziyaretlerine bugün de Gölcük ilçemizde devam edildi. 

AİLELERİN SIKINTILARI DİNLENDİ

Gölcük ilçemizde yaşlı, engelli, dul ve ihtiyaç sahibi 10 aileyi hanelerinde ziyaret edip, onlarla hemhal olan Vali Yardımcısı Ali Ada, Valimiz Seddar Yavuz’un selamlarını iletip, taleplerini dinleyerek ihtiyaç durumlarını yerinde inceledi. Ziyaret edilen ailelerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dinleyen Vali Yardımcısı Ada, gereken ne varsa yapılacağını belirtti. Ziyaretleri sırasında rastladığı vatandaşlarımızla hasbihal eden, hal ve hatırlarını soran Vali Yardımcısı Ali Ada, çocuklara da hediyeler vererek onları sevindirdi.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *