Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gölcük Belediyesi Tüm Ekipleriyle Sahada

Gölcük Belediyesi sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu cuma ve cumartesi günü çalışmalarına aralıksız devam etti. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in talimatlarıyla t…

Gölcük Belediyesi sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu Cuma ve Cumartesi günü çalışmalarına aralıksız devam etti.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’in talimatlarıyla tüm birimler, cadde, sokak ve yolların boş olması fırsatını çok iyi değerlendirdi. Başkan Sezer’de saha da çalışmaları yakından takip etti ve ekipleri yönlendirdi.

BAŞKAN SEZER, MUSTAFA ALTAY İLE BİRLİKTE YOL ÇALIŞMASINI İNCELEDİ

Başkan Sezer, ilçemize gelen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay ile birlikte, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde devam eden yol genişletme çalışmasını yerinde inceledi. Temizlik İşeri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yabani otları kesip, gerekli temizliği yaptı. Ayrıca yolları çevreye duyarlı kuyu suyu ile yıkayıp, evsel atık konteynerlerini de dezenfekte etti.

PAZARTESİ GÜNÜNE HAZIRLIK YAPILDI

Çevre Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ise, dezenfektasyon çalışmasını aralıksız sürdürdü. Açık olan kamu kurumları ile pazartesi gününe hazırlık yapan ekipler, tüm ortak yaşam alanlarını dezenfekte etti. Ayrıca da, hayvan aktivistlerinin desteği ve Başkan Sezer’in de katıldığı çalışma ile sokak hayvanları beslendi.

ÜST GEÇİTLER BOYANDI, KALDIRIM ÇALIŞMASINA DEVAM EDİLDİ

Fen İşleri Müdürlüğü de D-130 Karayolu güzergahında bulunan üst geçitleri trafik yoğunluğun olmamasını da fırsata çevirerek, bakımdan geçirip, boyanma çalışmasına devam etti. Yeni faaliyete geçirilen boyama makinesi de çalışmanın daha kolay ve hızlı yapılmasını sağladı. Ayrıca da; kent genelinde kaldırım çalışmaları da sürdürüldü. İdari İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerde camilerin halı yıkama ve alt geçitlerin boyaması işlemini tamamlandı. Ayrıca da, rögar ve yağmur suyu kanallarının temizliğine devam edildi. Çağrı merkezine gelen talepler de yerine getirildi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *