Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gökçe: Belediyemizin 330 Milyon Borcu Var!

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe yerel seçimler sonrası ilk kez basın karşısına çıktı. Gökçe kurumsallıktan çok uzak bir belediye devraldık. Belediyemizin 330 Milyon borcu bulunmakta. Biz asla enkaz edebiyatı yapmayacağız.

Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe yerel seçimler sonrası ilk kez basın karşısına çıktı. 

Gökçe kurumsallıktan çok uzak bir belediye devraldık. Belediyemizin 330 Milyon borcu bulunmakta. Biz asla enkaz edebiyatı yapmayacağız. Elimizdeki personeli en verimli şekilde kullanacağız. İsmi duruymamış kadro yaratmak için oluşturulan müdürlükler var bunlara son vereceğiz dedi. 

İLK AY KENT LOKANTASINI KURACAĞIZ

Gökçe bizim Derince'de yapacağımız ilk yıl kurumsallık oluşturup, tasarruflu çalışacağız. İlk bir ayda kent lokantasını kuracağız. Bazı hizmetleri bu bütçe ile yapmamız mümkün değil, bütçemiz yok diye de bunun arkasına saklanmayacağız. Yardımlarla bağışlarla desteklerle yatırımlarımız sürdüreceğiz. 

BANKAMATİK PERSONELİNİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYACAKLAR 

Başkan Sertif Gökçe kendisine yöneltilen sorularını da yanıtladı. Biz siyaset yapmadan Derince halkına hizmet için çalışacağız. Emekçinin ekmeğine dokunmayacağız. Ancak bankamatik çalışanlarınında gözünün yaşına bakmayacağız dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *