Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

GKD'den Sıcak Havada Samimi Bayramlaşma

Genç Kocaelililer Derneği (GKD), Kurban Bayramı'nın ikinci günü düzenlediği grleneksel bayramlaşma programı ile kent dinamiklerini ve üyeleri bir araya getirdi.

GKD'den Sıcak Havada Samimi Bayramlaşma

Genç Kocaelililer Derneği (GKD), Kurban Bayramı'nın ikinci günü düzenlediği grleneksel bayramlaşma programı ile kent dinamiklerini ve üyeleri bir araya getirdi.  

Genç Kocaelililer Derneği (GKD)'nin geleneksel bayramlaşması üyeler ve kent dinamiklerinin yoğun ilgisi ile dernek lokalindeki kır bahçesinde gerçekleşti. Sinem Uçan ve yönetiminin kusursuz bir ev sahipliği yaptığı bayramlaşma programına CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, CHP Kocaeli Milletvekilleri Özgür Harun Yıldızlı , Nail Çiler, Derince Belediye Başkanı Sertif Gökçe, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu, Kocaeli Müteahhitler Odası Başkanı Oğuzhan Keleş ve  GKD eski başkanları  Ceyhun Yalçın,  Umut Ongül,  Ayhan Varol , CHP il yönetim kurulu üyesi Tülin Keçeci Güngör, STK temsilcilerine, gazeteciler ve GKD üyeleri  katıldı. Bayramlaşmada AK Partiden katılımın olmamasın dikkat çekti. 

BİRLİKTELİĞİMİZİN PAYLAŞMANIN SEMBOLÜ 

Kusursuz ev sahipliği ile konuklarına yönelik kısa bir konuşma yapan  Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sinem Uçan; Bayramlaşmanın değerini çok iyi biliyoruz. Bayramlar birlik ve beraberliği simsi.  Özellikle de Kurban Bayramı yardımlaşmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlatan önemli günlerden biri. O yüzden bizimle birlikte burada olmanız çok kıymetli. Bizimle bbirliktebu anlamlı günü paylaştığınız için hepinize ayrr ayrı şükranlarımı sunuyorum. Katılan tüm dostlarımıza, değerli üye arkadaşlarımıza ve basın mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum dedi. 

YILDIZLI SİYASET ÜSTÜ BİR DERNEK

CHP Kocaeli Milletvekili Özgür Harun Yıldızlı konuşmasında GKD kentimiz için önemli bir değer.  Daha önce Genç Kocaelililer Derneği'nin yönetiminde yer aldığını söyleyerek, GKD'nin siyaset üstü bir dernek olduğunu ve buniekilde devam ederek gençleri bu güzel yapının içinde yer almaya sağlamanın önemli olduğuna değindi. Bizleri bu anlamlı günde davet edip  ağırladığınız içinde ayrıca teşekkür ederim dedi.  İkramların kusursuz gerçekleştiği bayramlaşma programında konuklara pilav üstü kavurma ayran ikramı yapıldı. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *