Gergerlioğlu: Sorunların Çözümleri Bizim İçin Önemli

Gergerlioğlu: Sorunların Çözümleri Bizim İçin Önemli

/
/

HDP İl Başkanlığı tarafından il binasında düzenlenen bayramlaşma programı samimi bir havada geçti. Programda konuşan HDP Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, “Siyasi iktidarın oluşturduğu sorunlar yoğunlaştı ve bir çözümsüzlük oluştu. Bunun çareleri ve çözümleri bizim için önemlidir” dedi

Halkların Demokratik Partisi(HDP) İl Başkanlığı bayramlaşma programı il binasında gerçekleştirildi. Bayramlaşma programına HDP İl Eş Başkanları Şahabattin Işık, Leyla Aygün, Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, il ve ilçe yöneticileri katılım gösterdi. Düzenlenen bayramlaşma programı samimi bir havada geçerken, bayramlaşma programında konuşan HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, “Kurban Bayramı dolayısıyla bir aradayız. Bayramlar her zaman için toplumların kaynaşma günüdür. Böyle olsun isteriz. Fakat içerisinde bulunduğumuz toplumsal sorunlar bayramlarda bile bunu engelliyor” sözlerini kullandı.

ORTAK VE YENİ YAŞAM FELSEFEMİZLE

“Siyasi iktidarın oluşturduğu sorunlar yoğunlaştı ve bir çözümsüzlük oluştu” diyen Gergerlioğlu, “Bunun çareleri ve çözümleri bizim için önemlidir. Bu açıdan dayanışma içerisinde olarak bu çözümlere ulaşmaya çalışacağız. Kurban Bayramı’nın tüm Kocaeli halkımız için hayırlar içerisinde geçmesini dilerim. Özellikle ilimizde ulaşım sorunları artmış durumda. Bu durumda bayramlaşmayı kötü etkileyebiliyor. Biz HDP olarak ortak ve yeni yaşam felsefemizle tüm halkımızın mutlu ve huzurlu bayramlar geçirmesini diliyoruz” dedi.

ÜLKEMİZE VE BÖLGEYE BARIŞ TEMENNİSİ

Ardından konuşan HDP İl Eş Başkanı Leyla Aygün, “Uzun zamandır bayramları tadında yaşayamıyoruz ama yine de iyi dileklerimizden vazgeçmiyor. Bayramların Ortadoğu’da ve ülkemizde barışın gerçekleşmesine ön ayak olmasını dileriz. Bu açıdan halkımızın Kurban Bayramı’nı kutlarız” açıklamasında bulundu.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf