Gençler Dikkat! Sokak Basketbolu İçin Kayıtlar Sürüyor

Gençler Dikkat! Sokak Basketbolu İçin Kayıtlar Sürüyor

/
/

Gölcük Belediyesi Değirmendere Yaz Etkinlikleri Son Hızıyla Devam Ediyor. Kum Futbol Ve Plaj Voleybolu Büyük İlgiyle Ve Katılımla Yapılırken, Şimdi Sırada Son Turnuva Olacak Olan Sokak Basketbolu Var. 26, 27, 28 Temmuz’da Yapılacak Turnuva İçin 25 Temmuz’a 16.00’a Kadar Kayıt Yaptırabilirsiniz.

Gölcük Belediyesi’nin Değirmendere Yaz Etkinlikleri Kapsamında Her Yıl Düzenlediği Ve Büyük Heyecana Sahne Olan Sokak Basketbolu Turnuvası, 26 Temmuz 2019 Cuma Günü Başlıyor. Değirmendere Yüzbaşılar Mahallesi, Uğur Mumcu Parkı Karşısında Bulunan Spor Tesislerinde 26-27-28 Temmuz Tarihleri Arasında Yapılacak Sokak Basketbolu Turnuvası İçin Kayıtlar 25 Temmuz’a Saat 16.00’a Kadar Devam Ediyor. Başvurular, Kavaklı’da Bulunan Gölcük Belediyesi Spor Birimi Ve Değirmendere Zabıta Noktasından Temin Edilmek Suretiyle Yapılabilecek.

HANGİ KATEGORİLERDE KATILIM OLACAK

Turnuva Da Kategoriler; Büyükler 2000 Ve Aşağı Doğumlular, Gençler ( 2002- 2001 Doğumlu), Yıldızlar (2004 - 2003 Doğumlular), Küçükler ( 2006 – 2005 Doğumlular ), Minikler ( 2007, 2008, 2009 Doğumlular)  Turnuvaya Katılabilecekler. Maçlar Katılım Sayısına Göre Eleme Veya Grup Usulü Oynanacaktır. Turnuvaya Katılacak Takımlar 3 Asil, 2 Yedek Oyuncu Bulundurmak Zorundadırlar. Elenen Takımlardaki Oyuncular Kendi Kategorisinde Başka Takımda Oynayamayacaklar. Ayrıntılı Bilgi Almak İsteyenler 412 19 19 Nolu Telefonu Arayabilirler

BU TURNUVAYADA YÜKSEK KATILIM BEKLİYORUZ

Sokak Basketbolu Turnuvası Öncesinde Açıklama Yapan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ‘Her Yıl Olduğu Gibi Bu Senede Değirmendere Yaz Etkinlikleri Kapsamında Kum Futbolu Ve Plaj Voleybolu Turnuvası Sonrasında 26-27-28 Temmuz Tarihlerinde Sokak Basketbolu Turnuvamızı Düzenliyoruz. Belediye Olarak Spor Etkinlikleri Kapsamında Düzenlenen Turnuvalarımıza Gösterilen İlgi Ve Katılımdan Dolayı Şimdiden Hemşehrilerimize Teşekkür Ediyor Ve Turnuvaya Katılacak Olan Tüm Takımlara Başarılar Diliyorum. Bu Sportif Etkinlikleri Gelecek Yıllarda Daha Kapsamlandırarak Türkiye Genelinde Yaymayı Hedefliyoruz” Dedi.

 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf