Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Genç Yaşta Beyin Kanaması Sonucu Hayatını Kaybetti

Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi üyesi Bahar Girişgen Al, geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti. Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi üyesi Bahar Girişgen Al, hayatını kaybetti.

Genç Yaşta Beyin Kanaması Sonucu Hayatını Kaybetti

Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi üyesi Bahar Girişgen Al, geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi üyesi Bahar Girişgen Al, hayatını kaybetti. Geçtiğimiz hafta İstanbul'da beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Bahar Girişgen Al'ın önceki gün betin ölümü gerçekleşmişti. Dün vefat eden Al, 49 yaşında ve bir çocuk annesiydi. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Girişgen'in cenazesi İstanbul'dan kaldırılarak toprağa verilecek.

ODA DUYURDU

Genç üyesinin vefat haberini duyuran Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, "Gıda Mühendisleri Odası Kocaeli Temsilciliğimize çok emek veren, uzun zaman Sosyal Etkinlik Komisyonumuzun başkanlığını layıkıyla yürüten, aynı zamanda geçmiş dönem delegemiz, hem oda çalışmalarında hem de meslek yaşamında çok başarılı bir üyemiz olan Bahar Girişgen Al'ı çok genç yaşta kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.Ailesinine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Hatırası hep bizimle olacak. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *