Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gelecek Partisi İzmit’te İftar Açtı

Gelecek Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, iftar programında bir araya geldi. Gelecek Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, düzenlediği iftar yemeği ile İzmitliler ile bir araya geldi.

Gelecek Partisi İzmit’te İftar Açtı

Gelecek Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, iftar programında bir araya geldi.

Gelecek Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, düzenlediği iftar yemeği ile İzmitliler ile bir araya geldi. İftar yemeğine İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi adayı Erdal Şahin ve vatandaşlar katıldı.

‘GECE GÜNDÜZ SAHADAYIZ’

Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar, programda yaptığı konuşmada “Gelecek Partisi olarak biz hizmet edene engel değil ancak destek olur yanında yer alırız. Biz de İzmit’te 5 yılda mecliste Cumhur İttifakı’nın tüm engellemelerine rağmen insana insanca bir yaşam için mücadele eden, hizmet eden, emek veren İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e destek olmak adına İzmit’te aday çıkarmadık, başkanımıza destek oluyoruz. Fatma Başkanımız ve CHP ilçe başkanımız da teveccüh gösterdiler. Gelecek Partisi İzmit ilçeyi temsilen İlçe Başkan Yardımcımız Erdal Şahin, CHP listelerinden aday gösterildi. Gelecek Partisi olarak bizler de gece gündüz demeden sahalardayız. İnşallah 31 Mart’ta bu emeklerin karşılığını alacağız. Bu organizasyonda emeği geçen tüm ilçe başkan yardımcılarına ve katılım sağlayan vatandaşlarımıza teşekkür ederim.” dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *