Gebzespor’a Destek  Kampanyasının Startı Verildi

Gebzespor’a Destek Kampanyasının Startı Verildi

/
/
/

Marmara Belediyeler Birliği Ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gebzespor Kulüp Başkanı Hüseyin Deniz Ve Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti. Gebzespor Kulübü Sosyal Tesislerinde Kulüp Yöneticileriyle Buluşan Başkan Büyükakın Aynı Zamanda Gebzespor İçin Başlatılan Destek Kampanyasının Startını Verdi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar Ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’in De Katıldığı Destek Kampanyasının Hayırlı Olmasını Dileyen Başkan Büyükakın, “Gebzespor’un Hak Ettiği Konumda Olmasını Arzu Ediyoruz. Kendi Ayakları Üzerinde Duran Bir Gebzespor, Geleceğe Güvenle Bakacaktır” Dedi.

“TAKIMLARIN ALTYAPILARI GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDADIR”

Gebzespor İçin Başlatılan Destek Kampanyasının Startını Veren Başkan Büyükakın, Kulübün İhtiyaç Duyacağı Gıda Giderlerine Destek Olacağını İfade Etti.

Kombine Kart Kampanyasına Katkıda Bulunacağını Da Belirten Başkan Büyükakın, Kombine Biletlerinin Herkesin Alım Gücüne Göre Uyarlanmasının Önemine De Değindi. Gebzespor’u Yalnız Bırakmayacaklarını Da Söyleyen Başkan Büyükakın, “Profesyonel Takımların Altyapıları Güçlü Olmak Zorundadır. Gebzespor, Uzun Soluklu Ve Sürdürülebilir Projelerle Ancak Geleceğe Güçlü Bakabilir” Diye Konuştu.

“KENDİNE YETEN BİR KULÜP OLDUĞUNU GÖRME ARZUSUNDAYIZ”

Futbolda Tesisleşme Ve Alt Yapının Önemine Bir Kez Daha Değinen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gebzespor Başkanı Hüseyin Deniz Ve Yöneticilerine Üstlendikleri Bu Önemli Görevde Başarılar Diledi. Mor Menekşelerin Altyapılarından Yetişen Yetenekli Gençlerin Üst Liglerdeki Takımlara Satılarak Gelir Edilmesine De Vurgu Yapan Başkan Büyükakın, “Gebzespor İçin Başlatılan Destek Kampanyasının Hayırlı Olmasını Diliyorum. Gebzespor’un Kendi Kendine Yeten Bir Kulüp Olduğunu Görme Arzusundayız. Kurumsal Kimlikle Beraber, Gebzespor’a Destek Verenlere Karşı Olan Sorumluluğun Yükünü Yeni Yönetimin Bildiğine İnanıyorum. Gebzespor’a Bu Sezon Üstün Başarılar Diliyorum” Diyerek Açıklamasını Tamamladı. Gebzespor’a Destek Kampanyasının Başlangıcı Çekilen Hatıra Fotoğrafının Ardından Sona Erdi.

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Kocaeli Paraf