Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gazeteci Duygu Kaya, İzmit Pişmaniye Festivaline Geliyor

İzmit Belediyesinin bu yıl 12’ncisini düzenleyeceği Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivali’nde aslen İzmitli olan gazeteci Duygu Kaya da katılacak. İzmit Belediyesinin organize ettiği 12.

Gazeteci Duygu Kaya, İzmit Pişmaniye Festivaline Geliyor

İzmit Belediyesinin bu yıl 12’ncisini düzenleyeceği Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivali’nde aslen İzmitli olan gazeteci Duygu Kaya da katılacak.

İzmit Belediyesinin organize ettiği 12. Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivali 25-26-27 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek. Ulusal ve uluslararası bando ve halk oyunları gruplarının sahne alacağı ve pişmaniye üreticilerinin ürünlerini tanıtma fırsatı bulacağı festivale birçok ünlü ismi ağırlayacak.

YILIN HABER SPİKERİ ÖDÜLÜ

12. Uluslararası İzmit Pişmaniye, Müzik ve Dans Festivali kapsamında 25 Ağustos Cuma günü saat 19.30’da İzmit Kent Meydanı’nda Altın Pişmaniye ödülleri sahiplerini bulacak. Aslen İzmitli olan Habertürk TV sunucusu Duygu Kaya da memleketinde Yılın Haber Spikeri Ödülünü alacak.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *