Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Gazeteci Ayşe Aydın Bekarlığa Veda Ediyor

Kocaeli'nin sevilen başarılı gazetecilerinden Çağdaş Kocaeli Gazetesi Muhabiri Ayşe Aydın bekarlığa veda ediyor.

Kocaeli'nin sevilen başarılı gazetecilerinden Çağdaş Kocaeli Gazetesi Muhabiri Ayşe Aydın bekarlığa veda ediyor.

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu Gazeteci  Ayşe Aydın bir süre önce gönlünü kaptırdığı Kartepe'de faaliyet gösteren Pro Kablo Fabrikasında Kimya Mühendisi olarak çalışan Mecit Ceyhan ile evlilik yolunda ilk adımlarını nişanlanarak attılar.

AİLE ARASINDA SADE NİŞAN

Ayşe Aydın'ın Körfez'deki evinde aile arasında düzenlenen nişan törenine Aydın ve Ceyhan ailelerinin yakın dost ve akrabaları katıldı. Aslen Diyarbakırlı olan işçi emeklisi Mehmet ile Zehra Ceyhan çiftinin yakışıklı oğulları Mecit Ceyhan ile İşçi emeklisi Mahmut ile ev hanımı Yıldız Aydın çiftinin güzel kızları Ayşe Aydın'ın nişan yüzüklerini damadın aile dostu Şemsettin Sevik ile gelinin amcası Ahmet Karaboga taktı. Kız isteme, kahvelerin içilmesi ve ardından nişan törenine Ayşe Aydın'ı meslektaşları Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, yönetim kurulu üyesi Hüseyin Öziri, Didem Öziri, Çiğdem Armağan Alp,Yasemin Kaya'da katılarak mutlu gününe ortak oldular. Nisan ayında düğün planları yapan meslektaşımız Ayşe Aydın'ı Kocaeli Paraf Haber Sitesi olarak kutluyor almış oldukları bu güzel beraberliklerinde bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 2 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *