Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Eta; Üzgünüm Ama Kırgın Değilim!

Ak Parti İzmit Belediyesi meclis üyesi adayı olan Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Dernek Başkanı Zülküf Eta, listede yer alamayınca üzüntüsünü dile getirdi. Eta, "Üzgünüm ama kırgın değilim" dedi.

Eta; Üzgünüm Ama Kırgın Değilim!

Ak Parti İzmit Belediyesi meclis üyesi adayı olan Kocaeli Erzurum Aşkaleliler Dernek Başkanı Zülküf Eta, listede yer alamayınca üzüntüsünü dile getirdi. Eta, "Üzgünüm ama kırgın değilim" dedi.

Eta yaptığı açıklamada, "İzmit'te sosyal kültürel faaliyetlerin içerisinde her daim olduk olmaya da devam edeceğiz. Derneğimizin kıymetli üyeleri teveccüh göstererek şahsımı İzmit Belediyesi meclis üyesi olarak görmek istediklerini ve temsil alanında bulunmak istediklerini tarafıma ilettiler. Bizler de bu doğrultuda hareket ederek İzmit Belediyesi meclis üyeliği başvurusunda bulunduk. Karar aşamasında vakfımızın, federasyonumuzun ve kıymetli vekillerimizin tarafımıza olumlu teveccühleri de başvuru yapmamızda etkili oldu. Yapılan istişareler neticesinde AK Parti teşkilatı içerisinde İzmit Belediyesi meclis üyeliği başvurumuzu ilçe başkanımız Halil Güngör Dokuzlar nezaretinde yapmış bulunduk. Parti tarafından açıklanan listede yer alamadığımızı üzüntüyle öğrenmiş olduk.

'HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIK'

Üyelerimizle yapılan durum değerlendirme toplantısında hayal kırıklığı yaşadıklarını fakat partiye ve yöneticilerine küskün olmadıklarını belirtmek isterim. Karar mercilerinin yayınlamış oldukları listeye saygı duyduğumuzu kamuoyunun bilmesini isteriz. Süreç içerisinde bizlerden her daim desteğini esirgemeyen ilçe başkanımız Halil Güngör Dokuzlar'a, kıymetli İzmit Belediye Başkan adayımız Muharrem Tutuş'a ve beraberinde tüm İzmit ilçe SKM yöneticilerine teşekkürü borç biliriz. Aşkaleliler Derneği olarak varlığımızla her daim her türlü sosyal kültürel alanda olacağımızı bir kez daha belirterek başkan adayımıza başarılar dileriz" dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *